Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prenateszt eredményét, meg...

Prenateszt eredményét, meg hogy milyen nemű 12. hét után mondják meg? Nem lehet valahogy elintézni, hogy a nemét hamarabb megmondják?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 13:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

"Nem lehet valahogy elintézni, hogy a nemét hamarabb megmondják?"

"ezen mi olyan érdekes nektek? "



Az, hogy nem azt az eredményt akarnátok sürgetni, hogy egészséges-e a baba, hanem azt, hogy milyen nemű. 30+-os vagy, vagyis egyre közelebb jársz ahhoz a korhoz (vagy már el is érted) amikor sokkal nagyobb az esély a Dawn kórra. És téged a vizsgálati eredményből a neme érdekel elsősorban... :O

2019. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

"Amugy nem minden esetben tudjak megmondani es ha meg is mondjak az egyaltalan nem 100%"


Prenaval gyakorlatilag 100% megmondják. De 12. Hét előtt tilos közölni, nehogy emiatt legyen abortusz.

2019. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
12 persze tudom hogy szinte 100% prenaval de megis csak fontosabb a baba egeszsege mint a neme, bar nem mindenkinek
2019. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
AZ EREDMéNY IS UGYANOLYAN FONTOS DE AZT KéSöBB IS MEG"LEHET" TUDNI .. ELEVE A KOMBINáLT A 12.RE ESIK.. NA EZT A 9.HéTTőL LEHET CSINáLTATNI MIéRT NE AKARNáM TUDNI AZ EREDMéNNYEL EGYüTT A NEMéT IS HA MáR BENNE VAN ????
2019. jan. 8. 19:24
 15/21 A kérdező kommentje:
-caps lock ***
2019. jan. 8. 19:24
 16/21 A kérdező kommentje:
mindegy. ne álljunk le vitatkozni, tudni szerettem volna hamarabb a nemét ennyi.. nincs mit magyarázkodjak ezen. én ÉS a párom kiváncsiak vagyunk ennyi.
2019. jan. 8. 19:29
 17/21 anonim ***** válasza:
27%

Miert Kell folyton itelkezni es kotekedni a kerdezokkel?

En nem ertem. Tudsz valaszolni vagy sem? Ha igen, tedd, ha nem, menj tovabb vagy tanulja!

Mindenki, aki itelkezik a sajat feltetelezesei alapjan teszi, a nelkul, hogy tudna, mi van a hatterben.

En is nagyon szeretnem tudni a nemet Koran, ha lenne ra lehetoseg. Van mar fiam, lanyom, de fiut szeretnek. A genetikai uh alatt persze az volt a legfontosabb, hogy azt mondjak, egeszseges, de mivel semmi okom azt gondolni, hogy nem az, en minden kepen csak kukit akartam latni. :D

Lehet lepontozni... 😂

2019. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"12 persze tudom hogy szinte 100% prenaval de megis csak fontosabb a baba egeszsege mint a neme, bar nem mindenkinek"


Ne láss bele olyat a kérdés mögé amit nem írt a kérdező mert szerintem eléggé tévútra visz...

2019. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszi :)
2019. jan. 8. 22:18
 20/21 A kérdező kommentje:
"sajnos" nekem csak egyneműek a gyerekeink :)..
2019. jan. 8. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!