Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ikreket várt, hány hetesen...

Aki ikreket várt, hány hetesen vették észre?

Figyelt kérdés
Normál vagy hüvelyi uhval? Tényleg a legkorábbi érdekel (tudom hogy fel is szivodhat szóval nem tuti)
2019. jan. 10. 06:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok, én azért mentem, mert tudni szerettem volna, hogy jó helyen van-e a baba. Aztán kiderült, hogy babák. :) Nem teszteltem a nemvárt előtt se a kisfiamnál, sem az ikreknél, de azt el tudom mondani, hogy az ikrekkel sokkal erősebb lett ugyan az a fajtájú teszt, mint egy babával. (Facelle vizeletsugaras) Ugyanakkor általánosságban sem a korai, sem az erős pozitív tesztből nem lehet a babák számára következtetni!
2019. jan. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
1 es nagyon köszönöm, én is elmegyek akkor mielőbb. (csak azt nem akartam, hogy elküldenek, mondván nem látni még semmit, minek jöttem ilyen hamar)
2019. jan. 10. 07:54
 13/20 anonim ***** válasza:
6 hetesen. 5 hetesen még csak 1, üres petezsákot láttak.
2019. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy olyat hallok amitől majd szoronghatok még egy két hetet...:(
2019. jan. 10. 08:01
 15/20 anonim ***** válasza:
Miért kéne szorongani? Ennyi erővel szorongás az egész terhesség, pláne a gyereknevelés. Tudtam, hogy még csak max. petezsák lesz, nem vártam embriót, szívhangot, stb. Amire kíváncsi voltam, megtudtam, hogy méhen belül van a terhesség. Aztán bizakodva és izgalommal vártam a következő UH-t két hét múlva. Szorongani olyan esetben szorongtam volna, ha valami eltérést találtak volna egy adott vizsgálaton és várni kellett volna eredményre. Nyugi, ha nincs baj, nem kell generálni! :)
2019. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
6+2 hetesen, elotte voltam 2 uh (huvelyi) 5+2 es 6+0 (mert volt egy kis verzesem de minden ok) akkor meg nem lehetett latni, foleg mivel egypetejuek igy nincs ket petezsak csak egy.
2019. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
6+2 nél voltam az első UH-n és akkor látszott hogy ketten vannak. Egypetéjűek. Egyébként nemvárt előtt 3 nappal lett pozitív a tesztem.
2019. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
5+6 voltam orvosnal, akkor már mindketten látszottak és látható volt a szivcsopulzalas, én a nemvart napján teszteltem, erős pozitív volt.
2019. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én megértem a kérdezőt. Sokkal másabb egy örömteli, izgatottsággal átszőtt várakozás, mint egy félelmekkel teli, szorongó, stresszes.

Ha túl korán mész, lehet, h még nem lát semmi a doki (lehet aggódni, h méhenkívüli-e), üres petezsák (lesz-e benne baba) szabálytalan petezsák (szabályos lesz-e) stb.stb.

2019. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
6 hetesen mentem el, hüvelyi ultrahanggal nézték látszott mindkét petezsák a babákkal. Nagyon örültünk nekik. Sajnos nem végződött jól,mert az egyik baba a 9. héten már felszívódott. :( Észre sem vettem,nem görcsöltem,nem véreztem. Szerencsére az egyik baba megmaradt nemsokára megszületik kislány lesz és egészséges...a mai napig gondolok a másik picire,de örülök annak, hogy nem vesztettem el mindkettőt és,hogyha már így alakult, akkor nem a 2. vagy 3. trimeszterben történt meg a baj. Amúgy meg nekem is volt ikertestvérem,de szintén felszívódott mellőlem. Sokszor álmodtam már róla úgy,hogy nem tudtam ,hogy létezett. Amikor felhívtam anyukámat, hogy sajnos csak 1 babám van már, akkor mesélte el, hogy én sem voltam egyedül. Mindig lánynak álmodtam meg és kiderült anyukám elmondásából,hogy az is volt. Különleges dolog ez. :) Én biztos, hogy beszélni fogok a lányommal erről,ha nagyobb lesz. Remélem,hogy veled/veletek minden rendben lesz és nem kell átmenned semmi ilyesmin. Amúgy nekem a teszt menszi elmaradása után 1 héttel lett csak pozitív.
2019. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!