Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismamák ti hogy vagytok?

5 hetes kismamák ti hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én is 5 hetes vagyok. Pár kérdésem lenne hozzátok. Mikor teszteltetek pozitívat? Mikor voltatok orvosnál? Mit mondott nektek?


Én még nem voltam azt mondta az orvos hogy a 6. héten menjek. Mire számítsak?

Köszönöm ha valaszoltok!


2019. jan. 10. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

En 5+2 naposan voltam eloszor olrvosnal, latta a petezsakot benne az embriot, egy het mulvara rendelt vissza, h megnezzuk van e mar szivhang es volt is hal isten.

Nagyjabol a 6.hettol van szivhang, de van aki 7.

Huvelyi uh-ra szamits es hogy joesellyel hallod dobogni a kisbabad szivet:)

2019. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
December 11en voltunk együtt. 27en már pozit teszteltem. Szombaton megyek orvoshoz, már tűkön ülök. Ez a második terhességem.elsonel semmi bajom nem volt, most néha emelygek.de remélem ennyi lesz csak... Pénteken leszek 6hetes a számításaim szerint. :) fura, mert 5eves a fiam, és minden olyan új megint. :) te hogy vagy?
2019. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 🙂

A jövő hét pénteken megyek az orvoshoz, nagyon várom mi lesz. Első baba 😊 remélem mindent rendben talál!

Közbe szurkalast érzek az alhasamba és nagyon puffadok ezen kívül mást nem érzek.

2019. jan. 10. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Hétfőn teszteltem és egyből mentem is a dokihoz. 5 hetesnek mondott. 3 hét múlva megyek vissza és akkor még pontosítja elméletileg. Van olyan nap hogy végig émelygek és van olyan hogy csak fél napot. A cicim nagyon fáj feszül főleg este.
2019. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!