Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek nyáron volt nagy...

Akiknek nyáron volt nagy pocakjuk, segítenének, milyen ruhákat hordtak?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm adott át egy csomó terhesruhát, hogy válogassam ki, mi kell belőle, én aug.ban fogok szülni. Fogalmam sincs, mit kérjek belőle,pl.hosszú farmert azt ne ugye? Vagy még tavasszal azt tudnám hordani? Már vagy 2 hete nem jó rám egyébként a normál nadrágom, mert nagyon puffadok.

Miből praktikus "feltankolni" hogy azért legyen jó pár csere is?

És még fontos infó hogy terveim szerint dolgozni szeretnék júliusig, azaz az "apa pólója egy leggel" az nem járható út, max otthon.

Nincs dress kód de azért ki kell nézni vhogy.



2019. jan. 10. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Dolgozni en szoknyat/ruhat szerettem, a szoknyakbol a pocakbeteteseket, hidegebb idoben harisnyaval. Ruhabol hordhattam szinesebbeket meloba, de amugy munkahelyen kivul is szerettem a ruhakat, raadasul ram sok jo volt a sajatombol vegig, pl maxiruhat vegig hordtam a normal, S-es meretet.

Hetvegere/kirandulni jo volt a leggins hosszitott felsovel, ha nem volt olyan meleg.

Felsokbol vettem nehanyat a pocakos verziobol, ujjatlan trikoszerut es vagy ket elegansabbat szoknyahoz, de a hosszabb fazonu spagettipantos, strech anyagu felsoim szinten ram jottek es mivel hosszabbak voltak, igy csak az utolso hetekben hanyagoltam oket, addig jo volt elol is.

Nyaron szerintem ilyen felsokhoz egy rovidnadrag/szellosebb szoknya eleg csinos terhesen is.

En nem nagyon szeretem a nadragokat, mert magas vagyok, hosszu labu, de vekony, ritkan talalok a meretemben, igy volt ez a terhesnadragokkal is. Egy farmerem volt, azt is ritkan hordtam, nyaron gondolni sem tudtam ra, de voltak huvos estek, vagy esosebb napok, amikor bizony kellett a hosszu nadrag.

En szerettem oltozkodni terhesen is, talalni azert csinos es szep darabokat. Nem vettem rengeteg dolgot, de kizarolag olyanokat, amiket kombinalni lehet sokfele modon. Es mint irtam, szerencsere en mindharom terhessegem alatt eleg sok mindent tudtam hordani a normal cuccaimbol, nem hiztam sokat es nem is volt oriasi hasam.

2019. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly nyáron voltam pont a finisben, legnagyobb hassal és igazából szerettem, hogy nem kell kabátot meg csizmát felvennem (nem is tudtam volna). Alapból kövér vagyok és rettenetesen vizesedtem is a végére, szóval zárt cipőt egyáltalán nem tudtam felhúzni, csak szandált meg flip-flopot (munkahelyen kötelezően papucsban járunk, így azzal sem volt gond). Viszont túl sok kismama ruhát nem vettem: mell alatt szabott maxi ruhák, nyári ruhák mind jók voltak, illetve szoknyákból is a legtöbb felment csak el kellett döntenem, hogy has felett vagy has alatt legyen, hogy néz ki szépen. De rendeltem ebayről kismama leggingseket is, azokat simán felvettem ruha alá is, hogy ne érjen össze a combom. Meg volt egy-két rövidnadrágom, de azokat munkába nem hordtam. Hosszú farmer szerintem jól jön, azért nyáron is mindig lehet rossz idő!
2019. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Július közepén született a kislányom. Nem vettem nyárra külön kismama ruhákat. Egyberészes, rugalmas, pamut ruhákat, dresszeket hordtam, ami felvette az alakom. Én nem hordtam bő ruhákat, nem rejtegettem a pocakom.
2019. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek! Sok jó szempontot írtatok! Ezeket a maxi ruhákat amit írtok hol vettetek? Én se ragaszkodnek a kismama ruhához feltétlen de maxi ruhát New yorkerben vettem utoljára, hát az is 6-7ezer körül volt.

Magas vagyok 178 cm 68 kg val kezdtem most vagyok 70. A cicim nőtt a duplájára szóval mindenképp csak rugalmas felsoket választok akkor.

2019. jan. 10. 15:11
 15/17 anonim ***** válasza:
Megkötős derekú nadrágok hosszú felsővel. A stílus ugye rád van bízva :) Kismama farmerból érdemes egyet-kettőt beszerezni, ha hűvösebb az idő. De azért számíts arra, hogy ha hízol vagy vizesedsz, esetleg nem csak pocakra fogsz nőni, szóval bevásárolni annyira előre nem érdemes.
2019. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyáron ha klímás helyen dolgozol simán kibírható a hosszú nadrág ;) legalább is nálunk mindig 20 fok volt és fáztam :D Én a H&Nről rendeltem nagyon jó felsöket és nadrágokat (ugyanabban a méretben amilyen a terhesség előtt is voltam) néha nagyon jó akciók vannak :)
2019. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De jó, hogy fel tetted a kérdést. Én szept 4re vagyok kiirva. Ugyan második terhesség, a kisfiamat februárban szültem, a nyári terhesség nekem is új. Tartok nagyon a vizesedestol, mivel télen is volt azért. Tegnap vettünk a skechersben papucsot. Egy számmal nagyobbat. Nem azt mondom h álmaim papucsa, de olyan bazi kényelmes és féláron volt 6500,hogy megvettuk. Előre én nem merek vásárolni nagyon. Kisfiammal mint első gyerekes simán a monamama kismama boltba jártam, de elég húzós az ára, viszont imádom a cuccaikat.
2019. jan. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!