Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A saját kisbabámat szépnek...

A saját kisbabámat szépnek fogom látni?

Figyelt kérdés

Benne vagyok néhány kismamás csoportban, meg több ismerősöm is szült a közelmúltban. Sok fotót látok újszülöttekről.

Az az igazság, hogy a legtöbb újszülöttet borzasztóan csúnyának látom. Alig néhány akad közöttük, akit igazán szép kisbabának látok.

Felmerült bennem egy olyan félelem, hogy mi van, ha az én kisbabám is csúnya lesz... Vagy akármilyen is lesz, szépnek fogom őt látni? Hiszen ő az enyém...?


2019. jan. 11. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Én mindig azt mondom, attól mert anya vagyok, nem vagyok vak :)Én babáim se voltak szépek születéskor. Az első kis furcsa arcú volt, a második harmadik meg mivel 4 kiló feletti volt, alig látszott a szemük kis csíkszemű pufifejek voltak :)

És igen, ahogy előttem írták , mindkét lányom 3-4 hónaposan is kis ufó fej volt még:) De nekem a legszebbek mind.

2019. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon gyorsan született, így meg sem nyomódott a feje, viszont csak olyan öreguras kopaszsággal volt haja. Konkrétan úgy nézett ki, mint Bödőcs Tibor tonzúrával :D és nagyon kis soványka is volt, pici, beesett arcocskával. Ráadásul olyan "idegen" arca volt, egyáltalán nem hasonlított egyikünkre se. Mindenki mondta, hogy milyen szép, hát én azért sokkal reálisabban láttam. De akkor is az én kis hercegnőm volt, ahogy most is az.
2019. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam szép kisfiú, elfogult is vagyok, de idegenek is megerősítenek nap mint nap. Nem volt csúnya mikor megszületett, de ha most visszanézek egy újszülött kori képet mindig az jut eszembe: miért és hogyan láttam gyönyörűnek. Kis teknősbéka fejű volt, olyan mint amilyet a mesékbe szoktak rajzolni.
2019. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Édesanyám azt mondta rám, rettentő csúnya kisbaba voltam. Késöbb cukisodtam 1-2éves koromra. Majdnem minden kisbaba csunya szerintem.
2019. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!