Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és...

20 hetes terhes vagyok és néha bekeményedik a hasam ezért ma az orvos megvizsgált és vett kenetet is, ebben a korban nem káros a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2007. dec. 4. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A kenet ´vétel nem káros.az orvos tudja,hogy mit miért csinál.A kenet vétel amu´gy is szükséges.

33hetes kismama.

2007. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam , a terhesség alatt legalább 4X célszerő, hogy nőgyógyász megvizsgáljon. Csak kenetvétellel tudja megállapítani, hogy van-e valami fertőzés.

Ez nem veszélyes, ne félj. Nekem mondta, hogy enyhe vérzés előfordulhat a vizsgálat miatt-pár csepp-, de nem véreztem.

2007. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem káros, sőt azért vette le, hogy megnézze, nem valami fertőzés okozza-e a méhösszehúzódásokat. Abban az esetben még idejében tudnak kezelni. Bízz az orvosodban!
2007. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!