Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » M-es méretű vagyok, szeretnék...

M-es méretű vagyok, szeretnék kismama kabátot venni. H&M-es kabátot néztem ki. Félidős terhes vagyok. Elég az M-es belőle milyen a fazonja? Ki ismeri?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 13. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem nyitja meg a linket nekem vmiért (amit eredetileg feltettél). Én is M es méret vagyok hm ben is, máshol is.

A téli kismama parka is M es volt, teljesen jó volt nagy pocakra is. Cicim nekem mondjuk nőtt két számot, de arra is jó volt, mégis csinos (már amennyire egy csinosabb bálna :D ) máshova meg nem híztam. Nekem ezért csípőben volt olyan nagyon tág és lógós de az aljában is van egy behúzó én azt is behúztam.

Szóval szerettem, klassz volt, kapucnija is jó nagy (nem mint ezek a díszkapucnik hogy alig meg rá az ember fejére)

2019. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!