Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lenti 40 év feletti terheség...

A lenti 40 év feletti terheséges cikk, mennyire igaz?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 15. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy marhaság. Olyan általános dolgok vannak ide írva, amit akár meg is fordíthatsz egy fiatalra, mert úgy is hihető lenne, amit ide összehordtak.
2019. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Az elsőnek igaza van, marhaság.


Sokkal nagyobb minden betegség kockázata.

2019. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nagy része hülyeség. A szüleim huszonévesek voltak, mikor a nővérem és én születtünk, és 40 felett, mikor az öcsém. Lehet, hogy ideig óráig megfiatalította őket a babázás, de mire felnevelték az öcsémet nagyon beleöregedtek. Sokkal aktívabb, élménydúsabb gyerekkorunk volt, mint az öcsémnek. Mire egyetemre ment, a szüleim egészségügyileg és szellemileg sem voltak már a topon, apukám nem sokkal élte túl az öcsém diplomaosztóját. Az öcsém allergiás, asztmás, tehát az egészségesség sem igaz. Na, a több segítséget kapnak az igen, hiszen mi már nagyok voltunk, sokat segítettünk anyunak.
2019. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Semennyire.

Anyám 40 évesen szült. Aztán 44 évesen rokkant nyugdíjas lett. 18 évesen már ápolhattam, mert alig bírt mozogni. A fiatal éveim nem tanulással és bulizással teltek, hanem orvoshoz kísérgettem. Most meg egyszerűen csak azt várom, hogy meghaljon, és felszabaduljak.

Lassan ott tartunk, hogy azért kell átadni a helyet a buszon a 60 éveseknek, mert terhes.

2019. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

"Lassan ott tartunk, hogy azért kell átadni a helyet a buszon a 60 éveseknek, mert terhes."


Ez tetszik! :)

2019. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Talán 40 felett akarsz szülni ezek miatt a baromságok miatt kérdező?

Elrontanád a gyereked életét...

Ahogy előttem is írták.

20 évesen árva lesz stb...

Már ha kitudnád hordani...

Nem értem miert fontosabb manapság a nőknek a karrier...

Én 26 évesen lettem anya, szerintem ez így normális

2019. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Tegnap mar feltettek ugyan ezt a kerdest ugyan ezzel a cikkel.

Ott is meg volt a velemenyem.

A 40+os terhes noket akarjak ezzel vedeni holott ebbol mig semmi sem igaz addig a negativ dolgokat es a hatranyokat nem is emlitik, pedig sokkal jobban kellene azokra figyelni.

Az egyik rokonom akkor szult amikor a lanya es eleg gazos a csalad mert egyidosek alanyok es azt sem tudjak ki kivel van. Raadasul a nagyobbik gyermek 38 a legkissebb 13. Az anyja lehetne a sajat novere.. stb stb egy mama koru not anyanak nevez, furcsa. Sok veszelye van megsem akark leirni..


Kar kitenni minden nap ezt a posztot mert attol meg nem lesz igaz!!

2019. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem is olvastam végig a cikket...anyukám 50 évesen lesz nagymama...örül, az unokának, meg annak, hogy a nehezére (éjszakai kelések, fogzás végigvitele, egész napos szaladgálás a gyerek után) itt leszek én fiatalon, ő meg fiatalos nagyi lesz, aki még jobban bírja a gyűrődést fizikailag és szellemileg is, mint 70 évesen bírná. Semmi problémája nincs édesanyámnak, de nem bírnám most elképzelni egy 10 év alatti gyerekkel, aki az övé lenne.

Máskülönben sarkos példa lesz, de mire leérettségiztem két osztálytársam anyukája halt meg azonos évben, az egyikük 48 éves volt, a másik 43, 2 éves volt a legkisebb gyereke. Nagymamám 40 évesen lett rokkantnyugdíjas, onnantól rendszeresen szteroiddal kezelték élete végéig. Én ezek miatt nem merném bevállani negyven felett, de nem ítélem el azt, aki igen.

2019. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Jesszus, azért ne temessük már a 40 évest. Páromat 40 felett szülte az anyja, 30 éve, most elmúlt 70 és fittebb, mint egy 50 éves. Ennyit erről :)
2019. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Genetikafüggő. Nálunk általános, hogy majdnem mindenki megéri a 80 fölötti kort, van felmenőm, aki 48 évesen szült, az egész család elég egészséges. Ha nem így lenne, akkor én se mernék 40 fölött gyereket vállalni.

#6 a karrier nem fontosabb, de időben meg kell, hogy előzze az egzisztencia kiépítése a gyerekvállalást. Ha körülnézel azok közt, akik amiatt sírnak, hogy kevés a gyes, meg itt kérdezgetik, hogy mikor jön a családi, valszeg nagyságrendekkel több huszonéves van közte, mint idősebb.

2019. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!