Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott méhszájjal van akinek...

Nyitott méhszájjal van akinek sikerült végig kihordania a babát?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok 2110es értékkel, de doki azt mondta, hogy a belső méhszájba is befér már az ujja vége, de papírra azt írta, hogy az még zárt. Szigorú pihenést és magnéziumot írt elő. De félek kicsit, mert még vissza van 3 hónap, és a 22 hónapos kisfiammal vagyok itthon, nagy pihenés nincs így. Annyi, hogy nem emelem, éjjel is férjem kel hozzá. Ennyi vajon elég? Nyílhat tovább pihenés ellenére? Nagyon nem akarok koraszülést, nyugtassatok meg!
2019. jan. 18. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerosomnek a 26. het korultol teljesen kinyilt a mehszaja, raadasul ikrekkel, a 38. heten csaszaroztak. De tobbszor vissza kellett tartani gyogyszeresen.
2019. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm 2100 értékkel volt 23 hetesen. Szigorú fekvés volt előírva végül 38+5re szült, magától indult de császár lett.
2019. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked most feküdnöd kell, ha nem akarsz egy súlyosan koraszülött babát, a 22 hónapos meg fogja érteni, hogy anyának feküdni kell, te fekszel ő meg odahozza a játékokat és úgy játszotok, én is csináltam, de ennél is kisebb volt a lányom.
2019. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fekvés végtelenítve!!!! Magnézium töményen! Kb 10 cm magasra emelt ágyvég. Folyamatosan kell feküdni. Enni wcre meg tisztálkodni lehet felkelni. Legalább a 30 hétig de inkább tovább meg kellene próbálni elvinni a terhességed. Én megmondom őszintén nem is értem h miért engedtek haza. Gonoszat mondok de most felejtsd el a 22 hónaposodat 3 hónapra. Senkinek nem lesz könnyű ez mindenkinek nehéz lesz de ugyr szeretnél egy nem koradzülött vagy egy nagyobb korababát. Ezt a 3 hónapot egyszer kell végigcsinálni. Kitartás a gyermekedért mindent. És akármi elkezdene folyni v valami nyilall szúr cdak picit is más mint eddig azonnal kórház. Intim higiéniára pedig nahyon figyelj oda! Kitartás!!!! Menni fog mennie kell!!!!
2019. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végül így alakult a terhességem:

30 hetes terhesen már a belső méhszájam is nyitva volt, ezért Spiropentet kellett szednem ( mellékhatás: szívdobogás, enyhe remegés). 36 hetesen c1111es volt az értékem. Végül kereken 37 hetesen született meg a babám, a fájások beindulása előtti napon vettem be az utolsó visszatartó tablettát.

Annak ellenére, hogy már teljesen nyitva volt a méhszájam és második gyerek, 20 óra vajúdás után született meg, nagyon nehezen tágultam. Viszont nagyon hamar felépültem, már aznap mondhatni szinte semmi bajom se volt.

2019. ápr. 1. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok ügyesek voltatok!
2019. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!