Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vészes hányás elmúlik?

Vészes hányás elmúlik?

Figyelt kérdés
Vészes terhességi hányásban szenvedek.16 hetes vagyok és mikor már napi 30szor hánytam kiszáradtam és korházba kerültem.Napokig kaptam az infúziót,diétáznom kell.Mióta kijöttem,nem hányok.Vajon elmúlt vagy visszatér még majd?
2019. jan. 19. 22:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Aki ugyanebben szenvedett,attól kérdezem!Ha már van hyperemesis gravidarum ,az elmúlhat e vagy végig kísér.
2019. jan. 19. 22:24
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
De szerinted mi ezt honnan tudjuk? Alkalmazzunk távdiagnosztikát, vagy mi?
2019. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mit nem értessz a kérdesemen?????

Ez múlandó betegség vagy sem????

Nem egyéni dolog ez mit kell okoskodni????

2019. jan. 19. 22:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Az esetek nagyon nagy többségében elmúlik, a 12. hét vízválasztó, nagyon pecheseknél a 20. hét körül múlik el, nekem viszont megmaradt a 36. hétig, akkor szedték ki császárral a lányomat, de ez annyira ritka, hogy a nőgyógyászom először látott ilyet. Ami hatásos volt: a 12. héttől lehet szedni cerucal-t, az nagyon jó, nekem a végén már csak infúzióban hatott b6-tal és savlekötövel kombinálva, de a terhességem végén 6 hetet ezzel voltam viszonylag jól el, maximum napi egyet hánytam, előtte viszont mindig napi 10 felett volt, szóval azért van rá gyógyszer.
2019. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy vissza fog-e jönni nálad, nekem 2 hetente volt másfél, 2 nap hányásmentes pihi és mindig visszajött.
2019. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4es a Cerucalról nem hallottam még,de egyeztetek majd a dokimmal,nekem lehet e ilyet szednem mert kell másik gyógyszer is,remélem nem üti egymást a kettő
2019. jan. 19. 22:54
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 19. 23:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencsés vagy elmúlik, ha nem akkor megmarad. A barátnőmnek végig kitartott , a kilenc hónapon keresztül szinte végig kórházban volt. Min. napi 20- szor hányt nem tudott enni egy falatot sem, inni sem , sőt ha meglátta a fogkefét már attól hányt. Ők ezért is nem vállaltak több gyereket.
2019. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában a 16-20 héten elmúlik. Nekem mind a négy terhességnél így volt, pedig én is rengeteget hánytam (napi 15-20szor). Kórház, infúzió... A cerucallal amúgy vigyázz. Bár én nem erre kaptam, de borzasztó tüneteket okozott. Depresszió, rosszul lét...
2019. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Felhívtam ma a védőnőt,ő is ezt mondta a cerucalról :( Így azt ajánlotta tartsam a diétát és ha vissza is tér majd,nem olyan szinten,hogy kapnom kelljen megint majd az infúziót.De az megnyugtat,hogy ez a ,,betegség" akkor múlandó általában és nem végigtartó
2019. jan. 20. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!