Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki 5 hetes?

Van itt aki 5 hetes?

Figyelt kérdés
Úgy tervezzük hogy jövőhéten ahogy betöltjük a 6. hetet megyünk orvoshoz, és nagyon izgulok hogy legyen szívhangja is. Màs is így van ezzel? Első baba ❤️ És milyen tüneteitek vannak ha van :D
2019. jan. 22. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia,


5+4 hetes vagyok. jövőhét kedden megyek dokihoz akkor leszek 6+4 hetes. remélem lesz már szívhang.


Tünetek: mellfeszülés, enyhe émelygés (de csak ha nem harapok reggel), a hasam húzódik kicsit. A melleim már most oriásak (nem tudom mi lesz a végén) ezen kivül nincs semmi.


Nekem is első baba. Nagyon izgulok mert már volt 1 kémiaim és 1 korai vetélésem. Remélem lesz már szívhang.


Gratulálok neked !

2019. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Közel 6 hetes vagyok.

Tripla akkora cicik, fáj is rendesen.

Émelygés esténként.

Görcsölök, mintha megjönne.

És egy két kajától undorodom.

Holnap megyek orvoshoz. :)

Gratulálok

2019. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekünk is első baba❤️ Ma vagyok 6+1 hetes. Jövő héten, 7+1 hetesen megyek először orvoshoz.


Nálam egyik nap könnyebb, másik nehezebb. Fáradtság, éjszakai fejfájás állandó. Egyik reggel hányok vagy émelygek, másik reggel semmi bajom. Mellfeszülés, néha szurkálás.


Mindenkinek boldog baba várást. 😊


K

2019. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia !4+5 napos vagyok :)tegnap voltam uhun 2mm petezsak volt :) jövő héten kontroll
2019. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 khniki ***** válasza:

Sziasztok! Én is most töltöttem az 5. hetet (szintén első baba), jövő héten kell visszamennem az orvoshoz (nagyon korán voltam, még a 4. hét elején vérezgetés és pozitív teszt miatt). Mi is nagyon izgulunk, hogy minden rendben legyen és jó helyen legyen a piciminibaba...

Kicsit érzékeny a mellem, kb. mint menzesz előtt, este korán elálmosodok és nagyon intenzív az éhségérzet. Tegnap hánytam egyet a semmiből.

Mindenkinek drukkolok és boldog babavárást!!

2019. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


5+2 ma, és 3. baba :D


jövő szerdán megyünk ultrahangra, akkor leszünk 6+1, remélem lesz már szívhang :)

2019. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 khniki ***** válasza:
Sziasztok, lányok! Mi újság veletek? Mi tegnap voltunk a 6 hetes ultrahangon és láttuk a babát és a szívverését is. :)
2019. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is tegnap voltam orvosnál. 6+4 hetes a baba, és már dobog a szíve ❤️


FK

2019. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

2-es vagyok.

Jelenleg 7+1hkm vagyok, voltunk orvosnál, volt már szívhangja. :)

Február 19én megyek vissza, addig szedem a mama vitamint, viszont még védőnőhöz nem kell mennem, majd utána.

Meg akkor kell egy vérkép.

Nektek már menni kell védőnőhöz?

2019. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Mi 5+4 nel voltunk visszahivva meg csak petezsak és benne szikholyag volt . Majd csak 8 hetesen megyünk újra :)
2019. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!