Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, anyukak nektek volt...

Kismamak, anyukak nektek volt ilyen terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok eddig meg nem volt ilyen.

Ha kb. 10-15 percig allok elkezdek szedulni es ha nem ulok le akkor egyre jobban es jobban szedulok, mindig leulok mert felek hogy a vegen elajulnek. Nektek esetleg volt ilyen? Most 3 napig alacsony volt a vernyomasom de mar helyre jott mert adott a haziorvosom receptet es szedem hetfo ota. Nem tudom talan vernyomas problema vagy mas allhat a hatterben? Tapasztalatok?



2019. jan. 23. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomás miatt van a szédülés, ájulásérzet. Nekem is volt, ilyenkor leültem pihenni, vagy jártam egyet. Esetleg ha vércukorszinted leesik, akkor is érszhetsz szedülést, egyél olyankor pár falatot, jobb lesz utána.
2019. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont penteken megyek vercukor meresre es remelem jo eredmenyeket kapok kezhez. Akkor ezek szerint a gyogyszer favatkat sem er amit kiirtak nekem, ezentul folyamatosan merni fogom a vernyomsom es ha megyek akkor szolok a vedonomnek es dokimnak ha alacsony lesz. Mert azelott meg epp magas volt es ezert tanacsolta a vedono hogy merjem aztan most meg alacsony.. Hatha helyre all, korhazban nem mindig tudok ulni es nem lenne jo ha elajulnek.
2019. jan. 23. 18:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt,koszonom a valaszod :)
2019. jan. 23. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem alacsony vérnyomás miatt volt ez, illetve lehet vashiány miatt is. (az is volt nekem) Én is ma vagyok 24 hetes, érdekes nekem az utóbbi hetekben pont alábbhagyott a dolog, a 20. hétig tetőzött ez... pedig a vérnyomásom ugyanúgy alacsony.
2019. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vashiány is állhat a dolog mögött. Érdemes egy vasszintet nézetni, arra jellemzőek ezek a hirtelen ájulások.
2019. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pfú! Nálam rendszeresen előjött ez a probléma a 2. trimeszterben. Nagyon alacsony volt a vérnyomásom. Mindig leültem ilyenkor, ittam vizet és ettem pár falatot.
2019. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam az első trimeszterbe volt hányással, hányingerrel kiegészítve, bárhol el tudtam volna ájulni, meg is történt egyszer. Még fekve is előjött a szédülés. Második trimeszterbe már nem volt, lehet azért mert vasat szedtem.

Most már nem szedek csak c vitamint, nincs szédülés sem. 38 hetes vagyok.

2019. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!