Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tudnám tapintani a saját...

Ki tudnám tapintani a saját méhszájamat és a zártságát?

Figyelt kérdés

Félreértések elkerülése végett nem szeretném kipróbálni! :D

Csak elméletben kérdezem, hogy egyébként képesek lennénk-e rá.


2019. jan. 24. 07:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, én teljesen megértem hogy ez eszedbe jutott.

Nekem is már megfordult a fejemben a kérdés persze csak elméletben! Én is sok rémtorténetet hallottam, sőt az ismeretségi körömben is történt ezzel kapcsolatos komplikáció..

Lényeg, hogy ha bármi furcsát érzel, inkább menj el a nőgyógyászhoz, nem tesz jót a folytonos stressz se neked se a babának..

hányadik hétben vagy? :)

Üdv, egy kismama

2019. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

24. hétben vagyok. Szerencsére nem érzek semmi "gyanúsat" (bár állítólag nem mindig lehet érezni). Nem stresszelek rajta, de azért elgondolkodtatóak az esetek, meg hogy mitől lehet...

Természetesen ha éreznék valamit orvoshoz mennék, nem öndiagnosztizálnék :)

2019. jan. 24. 09:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én orvosom soha nem nézte. Ott akkor nézik ha gond van. Igaz amit az elején írt valaki hogy az újabb ajánlások szerint már nem piszkálják, mert kockázati forrás. Ez olyan mint a lázcsillapítás, csak az orvosok töredéke követi az új ajánlásokat, a többség 38 felett automatikusan tömné a gyerekbe a nuforent meg a panadolt.
2019. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kisterhesen igen, ahogy nem terhes állapotban is ki tudod tapintani. Nagyobb terhesség esetén már tuti nem érnéd el, mert normál esetben hátul van és a hasad is akadályozna. Sokszor még a nőgyógyásznak is nehéz elérni.
2019. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

aki azt írja,hogy veszélyes..fertőzés veszély ..stb. az minden együttlét előtt fertőtleníti a párja hímvesszőjét vagy ujját? 😨 gondolom nem...

nyilván felesleges nézegetni, mert ha nincs tapasztalata...semmit nem ér

2019. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
plusz ha annyira veszélyes és kockázati forrás lenne a manuális vizsgálat..minden kismamát eltiltanának a szextől..egy intenzívebb együttlét kockázatosabb,mint egy 3mp-s méhszájvizsgálat
2019. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!