Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősödhetnek a rosszullétek...

Erősödhetnek a rosszullétek 6. hétre?

Figyelt kérdés
Eddig 3x keltem fel az éjszaka folyamán hányingere a legutóbbi kicsit rosszabb volt, reggelre se nagyon akart múlni szerencsére hànyàs nem lett. Tapasztalatok esetleg?
2019. jan. 25. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, egyre rosszabb lesz, rmeld meg a parnad ejjelre
2019. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6-7 hét környékén kezdődtek a rosszullétek, hànyàssal, màr olyan szinten, hogy fogytam is az első hàrom hónapban. A terhességek végéig. Az utolsó két hónapban csak bizonyos ételektők voltam rosszul. Ez egyénenként vàltozó. Húgom 12 hetes, de csak hànyingere van. Remélem békességben jobbik eset lesz. Boldog babavàràst!
2019. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs a billentyűzet miatt. Békességben xd
2019. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 7. hétre, szinte egyik napról a másikra a rosszullét átváltott vészes hányásba. Napi minimum 10x hánytam, ha nem ettem akkor is, mert akkor a saját lenyelt nyálamat öklendeztem percekig. A kórházat is megjártam. A 15. hétre enyhült le annyira, hogy már nem akadályozott a hétköznapokban és most a 18. hét határán már úgy érzem életben is maradok :)

De ez mindenkinél változó. Boldog babavárást!

2019. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!