Mivel mossátok?

Figyelt kérdés

Hallottam van külön intim mosakodó szer, sosem használtam tusfürdőt.

Nektek ajánlott valamit a doki, vagy terhesség alatt mivel mosakodtok lent?


2019. jan. 25. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az intim mosakodoszert kifejezetten nem ajanlotta, sima tudafurdo. Ne kerdezd miert mondta, h az intemet ne
2019. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sima tusfürdő, én néha babaszappant használtam, de intimböl van a lactacyd, nekem azt ajánlotta, az antibakteriális fajtát, asszem zöld a csomagolása
2019. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az intim lemosók változtat(hat)ják odalent a ph-t, gondolom ezért nem ajánlja, a terhesség alatt amúgy is sokat változik, és hogy ne nyúljunk bele még külön semmivel...

Én is simán tusolok, de ha valakinek komfortosabb az intim lemosó, akkor kérdezze meg a dokiját, lehet, hogy engedélyez 1-2 adott darabot. Mindenki más odalent, és gondolom nem mindegyik mindenkinek rossz.

2019. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

intim mosdókendőt normális orvos nem ajánl! felborítja a ph-t, aztán utána minden fertőzést elkapsz..

ha megvan a napi higéniád, elég ha ugyanúgy teszel,mint eddig...

2019. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!