Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így név nélkül merem csak...

Így név nélkül merem csak feltenni a kérdésem mert tudom hogy elítélnek ezért. Változnak majd az érzelmek ha eddig töretlenül negatívan élem meg az egész terhesség mizériát?

Figyelt kérdés
Nem tervezett baba.Védekezés mellett (spirál) fogant.35 hetes vagyok vele itt rugdalózik,mocorog a pocakomban és csak az agyamon átcikázó gondolatok rémítenek meg.Sokadik baba,tudom mire számítsak...DE nem akarom,nem tudom őt szeretni.Most először írom ezt így le senkinek nem merem elmondani.A férjem a gyerekeim imádják.Már a 4. héttől tudom hogy Ő van de azóta sem tudtam elfogadni.Nincs fészekrakó ösztön,nem is igazán érdekel az egész.Amit észrevettem hogy a kisebbik fiamhoz egyre szorosabban,erősebben ragaszkodom mivel nekem még ő is pici baba 6 évesen... 😢😢😢😢😢😢 tudom hogy egy sz.r vagyok de szétfeszítenek a gondolatok.Mi lesz ha megszületik??Vártam az első szívhangra hogy az majd meghozza az áttörést,majd az első UH-ra,majd az első mozdulatokra,az első babaholmikra mostmár csak a születése van hátra.Ha az sem hozza meg a lila felhőket akkor nem tudom.Tudom hogy egy pszichológussal kéne ezt a dolgot megbeszélnem mert a leírtak alapján mindenki a depresszióra fog asszociálni és én is,de nem akarom hogy tudják mert egy nő,anya legnagyobb szégyene hogy a saját testéből,testében nevelt csodát nyűgnek tekintse....szerintem.Vajon jó lesz?Vagy majd belerázódok és elfogadom?Úgyis szeretni fogjuk-mindig ezt mondom naponta legalább 100× hogy elhitessem magammal 😭😭😭😭

2019. jan. 26. 11:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem változni fog.

Én a terhesség alatt azt éreztem mint te (én is tetem fel kérdést ezzel kapcsolatban). Nálunk tervezett második baba volt, de valahogy utáltam az egészet.

Aztán megszületett és nem éreztem azt a nagy szeretetet, rajongást mint kellett volna. Aztán eltelt a kórházban 1-2 nap, ültem az ágyon, néztem őt és csak sírtam. Sírtam, és utáltam magam azért amiért ilyeneket gondoltam róla, vele kapcsolatban. 1 hónapos most és annyira imádom, hogy azt elmondani nem tudom!

2019. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szeretnéd szeretni.. Tehat szerintem mar szereted, inkább a vele járó kellemetlensegeket nem.

Mint pl a 6 éves kisfiad iránti érzelmek.. De ő mindjárt 7 és iskolás lesz, nem pici baba. Persze szüksége van rád, de amikor ő jött biztos a nagyobbaknak is szüksége volt rád.. Ez is menni fog. Elmulnak majd az éjszakák, a nehéz napok. Ha jó férjed van minden menni fog. A gyerekeid is tudnak segíteni, ha úgy vannak nevelve. Szeretik a kistesot. Próbálj velük örülni, de sztem amint a karjaiban tartod ez szép lassan változni fog. Persze sztem nem egyből, varázslatos felhőként jön az érzés. De szépen lassan.. Nekem 6het kellett, hasonló szituban pedig tervezett baba volt.. Hormonok... Semmi más, hidd el. :) tarts ki!!

2019. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%

10!


Te szimplán idióta vagy. Külön élsz a férjedtől, de lefekszel vele ? Igaz, nem szereted, de dugni jó. Komolyan, megérdemled, higy simán lelepjen és ott hagyjon éket gyerekkel, aztán majd megoldód egyedul

2019. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

Off:

A szidalmazott válaszoló nem kért véleményt, nem ő írt ki kèrdést. Torténetének azon részlete, amit megosztott, nagyon is releváns válasz a kérdező problémájára. Miért is kell belerúgni egy ismeretlenbe?

2019. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
16%

14!


Nem tudom mi releváns van abban, hogy egybrossz kapcsolatba, különélés közben, vedekezes nelkul besikerult a gyerek, akit egyértelmű, higy nehéz elfogadni, miközben a kérdező egy boldog párkapcsolatban élve, védekezés mellett esett teherbe

2019. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Nyilvan nem az, amit most kiemeltél. Persze a hozzaszolas töbni része nyilván (szándékosan) elkerülte a figyelmedet. Amit nem akarsz észre venni azt miattam sem fogod. De a frusztráciodat talán inkább máshol éld ki.
2019. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is hasonló szituációban voltam,mint te.

Akartam is meg nem is a picit.

Volt,hogy úgy mentem ultrahangra,azt kívántam ne legyen szívhang...Máskor viszont teljesen elméjültem a gyögyörben,hogy ott bent a pocakomban van az én gyerekem,most mennyit mozog,rugdos.🙂

Ez ment egészen a szülésig,nem akartam,hogy kibújjon.Sürgősségi császár lett belőle...ott amikor megláttam,sírva fakadtam-a gyönyörtől.

Hazamentünk,még ott is tartottak pár hétig a hullámvölgyeim.Egyszer örültem,hogy anya lettem,máskor finoman szólva nagyon nem.


Most nem tudom,hogy az én esetemben ez a bolond gondolkodás minek tudható be.Vagy a hormonok játszottak,vagy azért,mert legbelül éreztem,hogy nem elég stabil a kapcsolatom a párommal a gyerekvállaláshoz.Igazam is lett,szét is mentünk.

Ma már minden rendben velem,imádom a gyermekem,a világ legjobb dolga történt meg velem,hogy ő van nekem.☺


Tehát igen,el fog múlni ez az érzés nálad is.☺


Ui: Nem lehet,hogy téged legbelül inkább az bánt,hogy nem fog annyi idő jutni a 6 éves fiadra?

2019. febr. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Gyáá mondja Müller,

Müller mondja gyáá.

2019. febr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

38.hét.Valamennyivel jobb,kevésbé félek.Azt nem írtam hogy az utolsó alkalommal mikor szültem nagyon brutális beavatkozások voltak,csak negatív élmények maradtak meg.Ha eszembe jutott az évek múlásával is,vagy csak kérdezték, hogy ugye hogy a 3. kipottyan....máris elsírtam magam.

A fészekrakó ösztön alakulgat,átmostam a kisruhákat.

Ha nagyon eluralkodik rajtam ez a depis hangulat,elterelem róla a figyelmem van kikre 😊

Mostmár hamarosan vége ennek az állapotnak,találkozni fogok vele.Ha képes voltam elfogadni,megszeretni a férjemet első látásra akkor őt is hiszen belőlem van.

2019. febr. 20. 05:36
 20/23 anonim ***** válasza:
80%
szia! remélem, minden oké, és kellemes szülésed volt :)
2019. márc. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!