Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok egy véletlenül...

Megtartanátok egy véletlenül megfogant kisbabát fekete férfitől?

Figyelt kérdés
35-40 között, első baba lenne.
2019. jan. 26. 14:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés szempontjából mégis mit számít, hogy milyen bőrszínű férfitól fogant meg???
2019. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
79%

Kapcsolat vagy egy éjszakás kaland ?

Körülményeid? Tudnad egyedül is vállalni ha az apa nem is akarja ?

Első gyerek lenne ? Vagy többedik?


Elég kevés infót adtál meg

2019. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
32%

Pontoztatok le, de nem.

Az életben többé nem lesz esélyed társat találni. Ehhez 35-40 évesen is túl fiatal vagy.

2019. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Masodik olvasd el, ott van, hogy hanyadik baba...

Talan ugy mondanam hogy kapcsolatféleség. De elég sok eselyt látok rá hogy idővel egyedül nevelnem. Szerintem.

Stabil munkahelyem van, lakásom is.

2019. jan. 26. 15:21
 5/46 A kérdező kommentje:
Harmas sajnos telibe trafaltad a felelmeim egy reszet :/
2019. jan. 26. 15:22
 6/46 anonim ***** válasza:
76%

Ha szeretnél babát, tartsd meg, bocsánat, hogy ezt mondom, de nem leszel már fiatalabb.

Én megtartanám, hiszen nagyon szeretnék már gyermeket, csak sajnos nem sikerül..

2019. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
73%
Meg, ha kefélni jó vilt az apja, akkor miért lenne probléma a közös gyerek?
2019. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
48%
Én is ezt gondolom mint az utolsó.Én nem tartanám meg,de SOHA NEM is feküdnék össze egy fekete férfival.És igen,iszonyú kevés az olyan fehér férfi,aki szívesen nevelné más színes bőrű gyerekét.És ezt nem bántásból írom kérdező,de tényleg.Mikor lefeküdtél vele nem zavart a bőre színe,csak a gyereken zavarna?
2019. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
81%
Mivel önszántadból tetted és tényleg nem biztos, hogy később lehet-e még gyereked, megtartanám a helyedben. Persze csak ha fel tudod nevelni egyedül, mert fehér férfit tényleg nem biztos, hogy találsz így.
2019. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
90%

A magyarok nagyon rasszisták , ott nem tudom megtartanám- e, én Angliában élek itt nagyon sok a félvér gyerek, gondolkodás nélkül megtartanám.

Egyébként hasonlóan " járt " egy barátnőm, igaz az nem egy éjszakás kaland volt, hanem évekig együtt volt a fekete férfival de mint csak barátság extrákkal státusz ( nem volt nős a férfi) , Ő is terhes lett, eseményutánit is vett be, mégis terhes lett, végül nem tartotta meg. Ekkor már 40 éves volt, azóta sincs gyereke pedig mindig is szeretett volna úgyhogy én nem értettem ezt a döntést annak idején. Sose mondta ki de szerintem bánja úgy veszem észre . Azóta vett egy papagájt.

2019. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!