Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az üres petezsák barnázással...

Az üres petezsák barnázással járna? 6+1 hetesen semmilyen terhességi tünetem nincs, így már arra gondolok, hogy üres a petezsák.

Figyelt kérdés
Orvoshoz jövő héten megyek, de aggódom. Semmi tünetem. Nem barnázok, csak sima fehér folyásom van egy kevés és sok pozitiv teszt...Azt olvastam, ha nincs tünet, az általában nem jelent jót. Légyszi nyugtassatok meg!
2019. jan. 27. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Van akinek az az első tünet, hogy megmozdul a baba. Nem minden terhesség jár tünetekkel, más terhességek cserébe meg túl sok tünettel is járnak.
2019. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvosnál nem voltál? Nem látott semmit ? Ha tudod 6+1 hetes vagy akkor azt csak úgy tudhatod ha voltál végülis. Én 6hetes terhes vagyok mens. Szerint de üres a petezsak. Rózsaszínes folyásom van. :/ majd jövőhéten megyek orvoshoz lesz-e benne valami :( vagy sem. Igazából azt nem tudom van-e koze hozzá az üres perzsáknak.
2019. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi most latom mesz majd orvoshoz.
2019. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem vannak tunetek és mégis üres :( nem mindenkinek van. Van akinek elhalt a terhesseg és mégis van meg tünete.
2019. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

5. terhességem a mostani.

Az elsővel hánytam, elájultam, szédültem folyamatosan, de végül ab. lett.

Onnantól egyikkel sem volt semmi tünetem, csak a kimaradt vérzés. Egy kósza hányingerem, rosszullétem sem volt sosem, egyikkel sem, a 2. terhességemből a fiam egészségesen született kiírt napon, a 3. terhességemből a lányom 39. héten született egészségesen, a 4. terhességem missed ab. lett üres petezsák miatt a 10. héten, de nem volt vérzés, barnázás, semmi. Most az 5. terhességem a 24. hetében jár, egészséges kislányt várunk, itt viszont a 11. héten volt vérzés, mint utólag kiderült, a méhlepény a méhszájon volt és attól.

2019. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi tunetem mindezidaig meg a hasam se no es megis 17 hetes terhes vagyok
2019. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam. Pénteken kiderül, akkor megyek orvoshoz.
2019. jan. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!