Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetne gond ha halvány...

Lehetne gond ha halvány pozitiv a teszt 9 hetesen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. A 9. hetet töltöm és tegnap kíváncsiságbol előttem az utolsó megmaradt tesztet. Ami meglepetésemre sokkal halványabb volt mint a többi. Jelentheti ez azt hogy baj van a babával? Vagy mitől van egyáltalán hogy halványabb?

#HCG #9 hetes #Halványabb pozitív teszt
2019. jan. 29. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már orvosnál? Hogy érzed magad? Változott valami?
2019. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 hete voltam uhn akkor minden rendben volt, volt szívhang és szépen nőtt. Ma megyek újra de aggódom hogy miért lett halvány a tesztem.
2019. jan. 29. 09:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan teszt volt, mint amilyen annak idején erős pozitív volt? Jó minőségű a teszt? pl. az x-epil régen nagyon jó minőségű volt, de pár hónapja használtam, és igen halvány pozitívat mutatott, pedig a Gabrielnél a csík majdnem leugrott a tesztről.


Én a helyedben, ha nagyon aggódnék, akkor felkeresném az orvost, utána viszont soha többet nem tesztelnék. Minden rendben lesz, ne aggódj!

2019. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan teszt volt. 5 hetesen teszteltem először akkor majd leugrott a két csík. Azóta volt szívhang és minden rendben. 2 hete voltam utoljára uhn. Most töltöm a 9.hetet és ma megyek újra de aggódom hogy miért lett 9 hetesen ilyen halvány a második csík.
2019. jan. 29. 10:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj sokat! Amúgy is árt a babának, ha sokat idegeskedsz. Egyébként nem feltétlenül jelent rosszat. Lehet, hogy lecsökkent már a hcg szintje a szervezetedben. Ha rákeresel, hogy hogyan működik a terhességi teszt, megtalálod, hogy miért termelődik ez a hormon. Tuti, hogy 9 hetes vagy? Plusz, lehet, hogy nem jól tároltad a tesztet.

Egyébként gratulálok! :) Írj majd a vizsgálat után, hogy hogy van a baba.

2019. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valamelyik teszt jobban mutatja, valamelyik kevésbé. Lehet kifogtál egy ilyet. Nem mindegyikre jut annyi "hogyishivják" ami reagál a hcg-re. 😊
2019. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem ittál esetleg túl sokat előtte? Írd majd meg, hogy mi volt.

Szerintem nincs gond

2019. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz!
2019. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbálok nem aggódni egyfolytában és a pozitív dolgokra koncentrálni de nagyon türelmetlen vagyok már. Este 19.30ra megyek magán rendelésre és írok hogy mit mondtak :)
2019. jan. 29. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a hibát énis elkövettem a lányomnál😊futottam Bhcg t nézetni,sokkal magasabb volt mint elötte de mégis jóval halványabb volt a tesztem mint amit 6 héten csináltam.Eggyik korházban dolgozó ismerösöm azt mondta hogy 1 idö után annyia magas a hcg hogy ugymond kiakad a teszt,de ha 1 kis vizzel higitod akkor már sokkal erösebb lesz.Azt nem tudom hogy igaz e de nyugodj meg mert nem tesz jót az idegeskedés.
2019. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!