Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szex. Na de mennyi?

Terhesen szex. Na de mennyi?

Figyelt kérdés

Volt hogy a hormonok miatt én nem akartam, aztán ahogy nőtt a hasam úgy vettem észre, hogy a párom nem kíván annyira. Nyilván már sokféle póz kényelmetlen.

Kb 2-3 hetente 1x szexelünk.

Arra lennék kíváncsi, hogy nálatok kb hogy alakult a szexuális együttlét a terhesség alatt?


2019. jan. 29. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ahogy nőtt a pocak apuci félt. Végül nálunk is nagyon lecsökkent. Mostmar vissza sírja azt az időszakot mivel mostmar a gyerek nem hagyja 😃
2019. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Szia. 20 hetes terhes vagyok és a másosik babámmal. Első terhességem alatt majdnem mkndennap, de legalább 2 naponta együtt voltunk a férjemmel. Most azért 3-4 naponta együtt szoktunk lenni. :)
2019. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Heti 2-3 alkalom volt mindegyikkel, végig. 😊
2019. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%
Ha nincs hányingered, és mivel nem a szádon fog kijönni a baba, na akkor...tudod. :0
2019. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Tudom, hogy butaság, de mi nem merünk semennyit sem. (24hkm) Az előző terhességem vetéléssel végződött, 8 hetesen (akkor sem volt még szex közben), ezért most nagyon óvatosak mindketten... Igaz, én nem is kívánom. Bár én a terhesség előtt is kevesebb libidóval rendelkeztem, mint az átlag nő. Párom kívánná, de első a baba, és inkább nem erőlteti..
2019. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Heti 1-3 alkalom volt végig.
2019. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Terhesség előtt 2-3 naponta voltunk együtt.

Terhesség elején naponta 2 naponta

Aztán csökkent a libidóm( nekem volt mindig nagyobb)

Akkor hetente, 2 hetente

Aztán nehéz volt mozogni

Libidó lett volna

A elgvégéb azért naponta voltunk..

Libidó volt, csak kényelmetlenebb.

Kihasználtuk hogy még lehet, plusz orvosi utasítás is volt, mert nem akart indulni


Babamával nehezebb

Ha kedv lenne a baba nem hagyja

Ha meg hagyná akkor örülök ha alszik..

Vagy így van mint most.

Kedv lenne

De 4:30.. "Apa" alszik... Heti 1-2 van

2019. jan. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez megnyugtat, akkor én már 33 hete nem űztem ezt az elfoglaltságot, mert az elejétől meg volt tiltva, azóta is, változó okok miatt. Különben a libidóm is 0, és a párom sem szeretné így, már akkor is idegenkedett, mikor még semmi hasam nem volt és nem derült ki, hogy amúgy sem lehetne.
2019. jan. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon máshogy alakult minden babánál. Elsőnél még az életünk kicsit zavaros volt :) Eleinte nem laktunk együtt, csak hétvégén találkoztunk , mert ő is egyetemre járt én pedig gyakorlatot végeztem másik városban.

Így nyilván heti 2 szer. Aztán 20 hetes voltam, mikor összeköltöztünk végre, akkor heti 3-4 biztos volt.

A libidómmal nem volt gond :)

A második babánál eleinte semmi de semmi kedvem nem volt, hánytam, álmos voltam de iszonyúan, este 8 kor leragadt a szemem (közben a nagyobb gyerek még ébredt éjjel így aztán hajnalban se volt semmi kedvem a szexhez)

Aztán a 12.héttől szerencsére enyhült ez az álmosság, akkor visszaálltunk heti 3-4 re kb.

A vége felé már nagyon kényelmetlen volt minden (a hasam hatalmas volt, a baba 4 kiló felett, konkrétan megfordulni alig bírtam az ágyban)vizesedtem, jóslóztam állandóan akkor utolsó 3-4 hétben semmi nem volt.

Pár évvel később vállaltuk a harmadik babát, na itt meg komolyan én jobban kívántam,mint ő :D

Az első 12 hétben főleg, aztán a vége felé itt is ritkultak a dolgok.

A férjemnek egyébként semmi baja , sőt , nagyon szereti ha terhes vagyok :) úgyhogy nála nincs ilyen hogy félti a babát, vagy ne kívánna.

2019. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

es vagyok, még annyi hogy nekünk semmi komplikáció nem volt egyik babánál sem, tehát hogy úgy mondjam, így könnyű. Barátnőmnek a lepény volt mélyen, amiatt nem lehetett szex, sógornőm meg a vetéléstől félt nagyon ( de a férje is) mert volt már neki egy.

Ott nyilván nem a szex az elsőrendű lényeg

2019. jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!