Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szex. Na de mennyi?

Terhesen szex. Na de mennyi?

Figyelt kérdés

Volt hogy a hormonok miatt én nem akartam, aztán ahogy nőtt a hasam úgy vettem észre, hogy a párom nem kíván annyira. Nyilván már sokféle póz kényelmetlen.

Kb 2-3 hetente 1x szexelünk.

Arra lennék kíváncsi, hogy nálatok kb hogy alakult a szexuális együttlét a terhesség alatt?


2019. jan. 29. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a libidóm mindig mindig valahol -100 körül volt, de azért terhesség előtt hetente 2-3x együtt voltunk. Na de mióta terhes vagyok.. a gondolattól is rosszul vagyok/voltam, szó szerint. Szerencsére a párom megérti, és irtó hálás vagyok érte. 22 hetes vagyok most, már egyébként nyitottabb vagyok rá, de a párom nem tud elvonatkoztatni a gondolattól, hogy a kisfia pár centire lenne a micsodájától. :D Tehát már hónapok óta nem voltunk együtt..
2019. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%

Azért akik hetekig, hónapokig nem sexelnek a párjukkal "terhesség miatt" ugye tudják, hogy a pasi NEM bírja??? Nem, akkor sem ha azt mondja.

Nőként mondom előbb-utóbb félre fog menni, ha így folytatjátok.

És milyen érdekes, hogy minden nem sexelő hozzászoló úgy kezdi: "igazából nem volt nagy libidóm előtte se".:D Jézusom hát vegyétek észre magatokat, csak kifogás most a terhesség...

Szegény pasik!


3 gyermekem van, de mindig végig sexeltünk és/vagy egyéb volt. Ha épp nem volt túl nagy kedvem, akkor is megtettem a páromért + ő igyekezett is, hogy hangulatba hozzon. És nem csak az aktus van a világon, 100 másik dolgot lehet csinálnia.

2019. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Tobbek kozott ezert tettem fel a kerdest kedves utolso.

Csak nalunk annyival masabb a helyzet hogy szerintem a parom undorodik tolem vagy valami ilyesmi...mondjuk azt mondja hogy nem undorodik tolem, meg hogy nem vagyok kover csak terhes. Koszi. 19kilot szedtem fel, nem igazan nyul hozzam, ha en kezdemenyezek akkor javareszt leraz. Mondjuk egyik nap megkerdezte, hogy egyaltalan lehet-e meg szexelni (35.het). 😆

Egyebkent 200% hogy nem lep felre, de ezek miatt a dolgok miatt eleg taszitonak erzem magam.

2019. jan. 31. 10:19
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

Na neee, akkor el fog hagyni a párom?! :(

De jó, hogy egy idegentől kell megtudnom. Sajnálom, ha téged állatokkal hozott össze a sors, én is találkoztam párral, de nekünk tökéletesen elég volt a 2-3 alkalom/hét. Az, hogy most nem szexelünk a terhesség alatt, nagyban tőle függ az utóbbi időben, mint ahogy említettem is. Szóval nyugodj meg, nem szegény az én párom, biztos lehetsz benne, hogy ezerszer boldogabb mellettem, mint valaha volt. Nem a dugs az egyetlen öröm amit adni tudok neki, mivel nem 20 éves pncihiányos kisgyerek már.

2019. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11%

Pffff 20kg felszedni pusztán terhességtől nem lehet. Akaraterő hiányában igen. Ha egésznap zabálsz és semmit nem mozogsz. Persze, hogy a férjed nem nyúl hozzád, és kamuzik...nem akar megbántani. Hidd el, rég megoldotta máshogy.


A szexualitás alappillére egy kapcsolatnak és 8 hónap túl hosszú idő egészséges férfinak, hiába mondja itt 1-2 ember, hogy jaaaj az ő párjának ez nem elsődleges, bla bla KAMU!

Max ahol alapból keveset sexeltek, mert frigidek. De ahol heti 2-3 volt és most még cummantás sincs...magatokat csapjátok be.:)


52/L

2019. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

20kilot nem lehet felszedni pusztan a terhessegtol? Dehogynem. Meg akar 25kilot is. 😂

De nem kene latatlanba ilyeneket kijelenteni hogy a ferfi mar biztos reg felrement mar. Ez reszedrol egy oktalan feltetelezes, amirol nem vagy megbizonyosodva es megis kijelented...

2019. jan. 31. 11:31
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

“52/L”

Végem van. :))))

2019. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azon en is neztem egyet 😂
2019. jan. 31. 14:24
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sajnálom a 12-est, hogy ennyire ösztönlény a párja. Gondolom ha a gyereke(i)d megmaradása múlt volna azon, hogy szexelhettek-e, akkor is a dugást választottad volna, végülis az az első...szerencsés gyerekek...
2019. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

Hmmmm...komolyan mondom,nem tudom,hogy sírjak-e vagy nevessek az ilyen szűk látókörű,könnyen ítélkező,intelligencia hiányos emberek kommentjein...

10 éve vagyunk együtt a férjemmel és ez idő alatt betegségek,műtétek,élethelyzetek stb. miatt többször előfordult már,hogy hetekig,vagy akár egy hónapig is nem szexeltünk.És még együtt vagyunk.És szerintem nem csalt meg egyszer sem:D Persze,még az is lehet,hogy egy vadidegen "52 éves lány" jobban ismeri a férjemet,mint én,nem tudhatom:)

Most vagyok 23 hetes terhes,és mióta terhes vagyok egyáltalán nem kívánom a szexet.És nem fogom emiatt rosszul érezni magam,mert vagyok én eleget rosszul más egyéb dolgok miatt.

2019. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!