Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesek voltatok, mikor...

Hány hetesek voltatok, mikor elkezdtétek összepakolni a kórházas bőröndöt? Mikorra lett teljesen kész?

Figyelt kérdés

Még csak 26 hetes vagyok, de felmerült a kérdés, hogy mikorra legyen kész az a bizonyos bőrönd? Még van időm, tudom, de kíváncsi vagyok :)

Mindig attól félek, ha korábban érkezne a pici, tök felkészületlenül állnék.


2019. jan. 31. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért olyan felkészülés nem kell , a vajudás több napig is eltarthat. Ha sürgősen be kell menni , akkor meg úgysem a körömcsipeszen jàr majd az eszed. egyedül te kellesz a szüléshez, minden mást utána be tud vinni a férjed. Én a 34. hét körül pakoltam.
2019. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33 hetesen kezdtem el pakolni bele a fontosabb dolgokat, a 35.re lett kész teljesen úgy, hogy a hiányzó apróságok is belekerültek.
2019. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én a 37. héten pakoltam be és a 38. héten éjszaka kellett mennünk. Úgyhogy nagyon jó volt, hogy nem kellett kapkodni csak betenni a kocsiba a bőröndöt és indulni.


Azért te még ráérsz, de a 35. hét körül szerintem csináld meg.

2019. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 28. héten váratlanul be kellett feküdnöm a kórházba, munkahelyemről egyből az ügyeletre, majd a terhespatológiára mentem, nem volt nálam semmi. Mindent anyukám és a párom próbáltak hirtelen összekészíteni, hát többé-kevésbé sikerült csak :D utólag vicces de akkor rossz volt, hogy féltem a babát, idegen helyen vagyok és még rossz ruhákat meg papucsot is hoznak be, vagy elfelejtenek vmit a neszesszerből, stb. Szerencsére egy hét múlva már otthon voltam, első dolgom volt összepakolni a kórházi táskát. Szóval nekem a 29. héten már készen állt a csomagom, amit aztán szerencsére már a betöltött 40. hét után vittem magammal szülni :)
2019. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az elsővel magzatvíz szivárgás közben pakoltam össze a bőröndöt 38+5ön, a másodikkal az orvosom a 37. héttől azt mondta, hogy úgy állok hogy akár mindjárt szülhetek is, úgyhogy a 38-on bepakoltam nagyjából, végül a kiírt napon indították, előző éjszaka fejeztem be teljesen a bepakolást.
2019. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az elsővel a 36. hétre kész volt minden, a másodikkal a 38. hétre elejére készültem el.
2019. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

36dik héten készitettem össze. Azóta itt áll, mert nem akar jönni a kisasszony.😊

39+5 hkm

2019. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33.-35. hét között,mert meg voltam győződve,hogy el van számolva. 😅 Aztán mg túl is hordtam. Szerintem jobb előbb bepakolni,mint később.
2019. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor reggel mikor mentem szülni.
2019. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az elsővel anno december végén voltam 26 hetes kb, akkor bepakoltunk mindent nagyjából.


A másodikkal most december végen pakoltunk szintén, de velw 37 hetes voltam már.


Teljesen ráér szerintem a 34.hét után.

2019. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!