Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkorát rúgott, hogy hangja...

Akkorát rúgott, hogy hangja is volt! Megrepedhet ez miatt a burok? 😲

Figyelt kérdés

Olvastam és mesélték is, hogy a magzatburok ha megreped, annak van egy hangja..egy pukk.

Nekem most olyan hangja volt, mintha megütnék egy üres műanyag hordót! Megrepedhet a burok ennyitől?

Ha igen akkor azt azért észreveszem, hogy valami viz csordogál?

36hkm


2019. jan. 31. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már fájások voltak, mikor pukkanást hallottam. Felálltam, és folyt a magzatvíz. Ha neked is ez történt, eszre fogod venni, ha folyik a magzatvíz.
2019. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt határozottan észre fogod venni. Vagy teljesen elönt a magzatvíz (velem így volt) vagy szivárogni kezd, amit szintén észre veszel, mert nem lehet visszatartani mint a vizeletet.


Nyugodj meg, szerintem az elég ritka lehet, hogy rúgástól repedjen meg. Nem nagyon hallottam még ilyet.


Kitartás, már nincs sok hátra!

2019. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél magzatvíz szivárgást kimutató betétet! Nekem nem volt ilyen,viszont én nem vettem észre,hogy szivárog a magzatvíz olyan kevés jött,aztán szépen el is fogyott. Pont NSTre mentem,észrevették és így nem lett baj.
2019. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, teszek be egy ilyen betétet, van itthon. Köszi mindenkinek. Csak kicsit megijedtem, mert nem jellemző hogy a rúgásoknak hangja legyen.

😊

2019. jan. 31. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallok pukkanó, reccsenő hangot nagyobb rúgásoknál, két hete kb., 33 hetes vagyok. Kérdeztem orvost, védőnőt, senki nem tudja mi ez. Más kismamák szerint ilyenkor a nagyobb mozgásnál a pici csontja vagy ízülete ad ki ilyen hangot. Nem tudom, lehet, minden esetre nálam sem folyt még el a magzatvíz hál'istennek, de először én is nagyon megijedtem.
2019. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt, amit az #5 válaszoló írt, egyből ez ugrott be nekem is! Az izületik elég "ropogósak", szülés után is még egy darabig és van, hogy ez ki is hallatszik. Szerintem ha azóta nem tapasztaltál bővebb folyást, akkor biztos, hogy erről volt szó.
2019. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én használtam olyan betétet mikor ilyen gyanum volt 34 hetesen és NEM MUTATTA KI, HOGY A MAGZATVIZEM SZIVÁROG. Majd fél nap múlva elkezdtem vérezni. Ha ilyen gyanúd van inkább menj be a kórházba. Azt a betétet amúgy már alig lehet kapni, mert a sok fals eredmény miatt betiltották. Loritan a neve.
2019. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!