Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor terhes leszek kiírathat...

Amikor terhes leszek kiírathatom magam ezzel a feltétellel táppénzre?

Figyelt kérdés
Ugyan irodában dolgozok és ülőmunkát végzek, de ahogy megyünk be hajléktalanok vannak az alsó szinten. Egyik kollégánk volt TBC-s miattuk és időnként mindenkinek kell emiatt tüdőszűrőre járnunk. Idén tavasszal szeretnénk ráállni a babára, de ilyen körülmények között nem szeretnék bejárni, ha kiderül, hogy terhes vagyok. Sem a babát és magamat sem szeretném ilyen veszélynek kitenni. Jobb körülmény ennél már nem tudna biztosítani a munkáltatóm. Ezzel a feltétellel kiírnak táppénzre vagy muszáj bejárnom ettől függetlenül?

2019. febr. 1. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ki fognak írni, nálam 1.perctől kérdezik, hogy meddig szeretnék, bírom-e, nem akarok biztosan otthon maradni...
2019. febr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Biztosan kiírnak. Elmondod majd,h mennyire stresszes,hiába nem megerőltető,meg elmondhatod nyugodtan azt is,amit leírtál,h tbc-s lett vki miattuk és nem akarod ennek kitenni magad terhesen.
2019. febr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze
2019. febr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Akkor metróval se utazz mert az aluljáróban is sok a hajléktalan. Még meg sok helyen az utcán.

Omg.... komolyan mondom hihetetlen milyen emberek vanak. Még nem is terhes de már otthon maradna.

A babanak sem jó ha nem mozogsz és lustálkodsz. Persze kivéve HA ORVOSI indokok vannak a fekvésre.

Aztán nem meglepődni ,ha 100 kg leszel 9 hónap lusti után

2019. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom miert szurja egyesek szemet az valaki megteheti es meg is teszi, hogy akar az elso pillanatrol kezdve otthon marad terhesen.

Mondd el a dokidnak amit leirtal, biztosan ki fog irni tappenzre.

Nekem pl. nem tul jofej a haziorvosom, pedig en valoban veszelyeztett terhes vagyok tobb okbol is, de nem akart kiirni csak ugy, elmondtam a nogyogyaszomnak es o irt egy javaslatot, amiben kerte a hazi orvost, hogy irjon ki. Igy mar kiirt. Szoval te tudod milyen a hazi dokid, ha nem jofej, akkor keruld meg es kezd a nogyogyaszoddal.

2019. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
En amugy a 7.hettol itthon vagyok es pihizek, most 18 hetes vagyok es 1 kg-t hiztam😉
2019. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Linett26 ***** válasza:
47%
Kérdés nélkül kiírnak, csak jóval kevesebb lesz a Gyeded majd, mert olyan kóddal írnak ki.
2019. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Én ha terhes leszek én is az első perctől el fogok menni táppénzre. Egészségügyben dolgozom, és a legfontosabb számomra, hogy egészséges gyerekem szülessen még akkor is, ha kevesebb lesz a pénz. Mindenki eldöntheti mi a fontosabb..
2019. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!