Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek vasarolni a...

Mikor kezdtetek vasarolni a babanak?

Figyelt kérdés
Szerintetek korai a 18. hettol?
2019. febr. 2. 06:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én most tartok a 16. héten és pl most hogy volt a Lidlben babaruha, bizony vettem 1-2 dolgot. A nagyobbam is velem volt és ő is hozta a kis zoknikat oda a kosárhoz. Örülök hogy ő is várja, én a napi sürgés-forgás közepén nem tudok úgy igazán elmerülni ebben az időszakban és jól esett mindkettőnknek. A nagyobb dolgokat én későbbre hagyom, de szerintem ahogy előttem is írták, ha tudod hol tárolni és jól esik venni ezt-azt akkor vedd meg :)
2019. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a családba az egyik baba és a mienk közt pont 1 év lesz, mind2en fiúk, így ruhát nem is vettem, örököltük, 16 hetesen kaptam meg. Kiságyat, babakocsit, babahordót 31hetesen. Még pelus meg hasonlók vannak vissza, 34 hetes vagyok.
2019. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!