Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjuk el a szuloknek,...

Hogyan mondjuk el a szuloknek, hogy babank lesz? Miert ilyen nehez ez?

Figyelt kérdés
Teljesen varatlan baba,de nagyon orulunk neki :) Parom szuleinel lakunk egy nagy hazba(nekem van lakasom,de szulok ragaszkodtak hozza h lakjunk ott,igy tudunk sporolni) jol meg is vagyunk,egyaltalan nincs veszekedes.Viszont azt kerek perec kijelentettek,hogy nagyszulok meg egy jodarabig nem akarnak lenni!Gondoltam ugysem szolhatnak bele,meg addig el is koltozunk!Amugy is 28evesek leszunk!Hat nem koltoztunk el es varatlanul varandos is lettem.Azota szorongok,hog mit szolnak majd es mostmar eselyunk sincs elmenni,mert a gyedbol es egy fizetesbol ki sem jonnenk anyagilag.Valamint azt a 2szintes hazat ok sem tudnak fentartani
2014. aug. 23. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Hát pedig a szorongás egyáltalán nem tesz jót a picinek!


És nehogy már a szüleid szaván múljon, mikor alapítotok családot!

Mondd meg neki, hogy eljött az ideje. Az unoka jönni akar, így jönni is fog!


Ha ez nem tettszik nekik, akkor még mindig el tudtok költözni a lakásodba, nem?

2014. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

"kijelentettek,hogy nagyszulok meg egy jodarabig nem akarnak lenni"


Hát ez nem így működik:)

Álljatok eléjük és boldogan jelentsétek be!

Gratulálok:)

2014. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem az en szuleim,parome!Persze el tudunk koltozni a lakasomba,csak megelni nem fogunk tudni!
2014. aug. 23. 16:10
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan kerek-perec megmondtam,hogy terhes vagyok a 2.babával,de nálunk sem örült senki,még eleinte az apa sem,mert nálunk is váratlanul jött a tesó.Én mindenkivel szembeszállva megtartottam a kicsit és mára mindenki megbarátkozott a gondolattal,elfogadták.22 hetes vagyok most.Ezt azért írtam le,hogy elmondjam egy jó darabig biztos drámai lesz a helyzet,de hidd el idővel elfogják fogadni a szüleid,mikor pedig megszületik a baba,imádni fogják!!!

Ne izgulj,mondd el,jobb lesz úgy hidd el!


Boldog baba várást!

2014. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
BOCSÁNAT!!!A párod szülei...el fogadják majd!
2014. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
Védekeztetek? Ha nem, akkor erre azért lehetett számítani.
2014. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja eszem agaban sincs elvetetni.Az nem opcio semmikeppen sem!Gondoltam csak lehet normalizalni ezt a helyzetet,mivel mindenkinek szuksege van a masik segitsegere(anyagi) Nekik is nagy ez a haz kettojukre,nekunk meg sok a kiadas a sajat lakasban,egyenlore...
2014. aug. 23. 16:13
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem ők döntik el, hogy mikor lesznek nagyszülők, max most megkérhetnek benneteket, hogy költözzetek el. Ha saját lakásod van, miért ne jönnétek ki anyagilag?
2014. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azert mert hiteles(abbol is van bevetel mert alberletbe adtam ki,ez fedezi is a hitelt) es csak nekem van magas jovedelmem...paromnak egyenlore kozepkategoria es a gyed plusz o fizetese nem lesz eleg!
2014. aug. 23. 16:18
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Simán mondjátok el. Bár azt nem értem ha még lakásod is van hogy nem tudnátok a párod fizujából és a te tgyás, gyededből megélni. Szerintetek más miből él????? Nekünk még e mellett ott a ház és kocsihitelünk is mégis megélünk igaz van amiről "le kell mondanunk" a kicsi miatt, de ez természetes nekünk. Ti már igy is előnyben vagytok a saját lakással. Egyébként ha még magatokat sem tudjátok fenntartani ennyi idősen és ilyen háttérel a babának sincs itt az ideje.
2014. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!