Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy ne hízzak...

Mit tegyek, hogy ne hízzak terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Első babával 25 kilót szedtem fel, amiből 17 kiló maradt rajtam szülés után, majd 7-8 kilót sikerültleadnom. Azóta rajtam van még a +10 kiló... Most 2. babát várom, a 16.hétben már 2 kiló feljött, pedig próbálok figyelni... :( Drasztikus fogyókúrába nyilván nem fogok kezdeni most, mert féltem a babát, de mit tehetnék, hogy szülés után se ragadjon rajtam még több? Akinek sikerült, hogy csinálta?

2019. febr. 9. 19:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 15 kilót híztam az első terhességemnél és 9 kiló maradt rajtam, mikor hazajöttem a kórházból. Alapból is volt rajtam 5 kiló, szóval a 160 centimhez elég sok volt. Most 32 hetes vagyok a második babával és ugyanabban az ütemben hízok, hiàba figyelek oda. A különbség az, hogy 5 kilóval vékonyabban kezdtem a terhességem és most is annyival kevesebb vagyok, mint az első terhességemnél ilyenkor. Könnyű összehasonlítanom, a fiammal 1 héttel a lányom szülinapja után vagyok kiírva.😊 Ne idegeskedj, majd leadod szülés után!
2019. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!