Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Nyugtassatok meg, hogy nem méhenkívüli a terhesség csak korán mentem ultrahangra?

Figyelt kérdés
4 hetesen semmit nem láttak és méhen kívülivel ijesztgetnek.
2019. febr. 9. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen két éve.

Nem lett méhen kívüli, én is korán mentem :)

2019. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Téged is ijesztgettek?
2019. febr. 9. 15:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért mentél ilyen korán uhra?
2019. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert ciklus szerint már 6 hetes lenne. Már volt vetélésem.
2019. febr. 9. 15:52
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha ciklus szerint 6 hetes lenne, de nem lattal semmit, akkor honnan veszik hogy 4 hetes vagy? 🤔 mert ugye azt az embrio meretebol kalkulaljak. Ha valoban 4 hetes, akkor csak siman koran mentel, legkorabban az 5.heten latszodhat, de gyakran akkoris meg csak a petezsak. Ha viszont 6 hetes vagy akkor szerintem legalabb a petezsaknak mar ott kene lennie.

Ha rosszul ertelmeztem amit irtal akkor bocsi:) ez a 6 v 4 het megzavart.

Esetleg nezess hcg-t verbol, az is sokat elarul, ha leveszik mondjuk kedden majd csutortokon ujra es normalis erteket ad ki, ami nagyjabol duplazodik, akkor rendben van.

2019. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
mert hosszúak a ciklusaim, és az ovulációmból számolva maximum 4 hetes lehet, nagyon reménykedek, hogy korán mentem. Ma voltam hcg-t nézetni és még hétfőn megyek, hétfőn délután okosabb leszek. Köszönöm!
2019. febr. 9. 16:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Mikor jött meg utoljára és mit jelent, hogy hosszúak a ciklusaid, mennyire?
2019. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
december végén, január 20 körül volt ovum. 45 nap átlagosan
2019. febr. 9. 16:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen nen látszódhat még semmi. Itt hiába mondjuk, hogy vagy korai, vagy tényleg méhen kívüli, majd a vizsgálatokból kiderül. Tudom, hogy nehéz a várakozás, de mást nem nagyon tudsz tenni.
2019. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nehéz, de köszönöm!
2019. febr. 9. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!