Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka aki 100...

Van itt olyan anyuka aki 100 kiló körül kezdte a terhességet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindenre kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban. Mennyire volt nehéz teherbe esnetek, volt-e olyan probléma amit az orvosok a túlsúlynak tudtak be, mennyit nőtt a hasatok, mekkora babátok született, ért-e titeket a súlyotokból adódó negatív megkülönböztetés.
2019. febr. 12. 10:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Követném a kérdést... az első gyerek után a begyulladt pajzsmirigyem és a rendszertelen időbeosztás miatt nagyon meghíztam, és most úgy néz ki, jön a tesó...
2019. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

90 kilóval kezdtem, de alacsony vagyok mellé.

Anyum és a mamám is cukros, úgyhogy tudtuk, hogy esélyes lesz a terhességi cukor. (Lett is.) Eleve az első próbálkozós hónaptól csináltam a 160 g ch diétát.

Teherbe esni elsőre sikerült az első gyerekkel, ahogy a tesókkal is.

A diéta miatt nem híztam szinte semmit, 2-3 kilókat, szülés után vékonyabb voltam. Sajnos ez szoptatás végére mindig visszajött.

Nem volt gond se a terhességekkel, se a szüléssel.

2019. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
115 kg vagyok.
2019. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

97 kg kezdtem, 174cm magas vagyok.

95re fogytam az elején a végére pedig 105 kg lettem.

7. hónapban sikerült teherbe esnem, de IR vagyok és a kezdéskor derült ki így azt rendbe kellett tenni. Elején volt vérzésem de progeszteronnal helyre tettük, onnantól álom terhességem volt. A hasam normál méretű volt a babám időre született de kicsit kisebb volt 2590g.

Egyébként senki semmit nem mondott a súlyomra.

2019. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Jól mondod, igazi férfit, akinek nem az számít, hogy 60kg fölé ne menjél :)))
2019. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
@5: nem kellünk senkinek, spermát loptunk, úgy lett a gyerek :(
2019. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
:D
2019. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy van egy ismerősöm, ő sokkal 100 felett van, 150körül tuti. Őt ijesztgették azzal, h megöli a túlsúlya, de ő tényleg nagyon durván kövér, és nem is tesz ellene.
2019. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Az a durva, hogy lehet hogy nekem 50 kg túlsúllyal sokkal helyesebb és normálisabb férjem van, mint neked a tökéletes testeddel :)
2019. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Nos, az én férjem magas, kifejezetten jóképű, széles vallú férfi. Forognak utána a nők, meg a tinilányok is. Meg vagyok mellette én, 160 centi mellé a terhességem kezdősúlya olyan 70-73 kiló volt. Nem sok jött fel, mert figyelek azért, hogy ne vigyem el magam nagyon, de igenis husi vagyok. Nekem nincsenek önértékelési problémáim, szóval nem esek kétségbe, ha megbámulják a nők, őszintén, büszke vagyok az emberemre. Ő meg élvezi egy ideig a figyelmet mondjuk a pénztárnál a sorban, aztán meg odahúz és olyan puszit nyom, hogy belepirulok. Voltak vicces fejek utána.
2019. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!