Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki e-cigizett terhesen?

Volt aki e-cigizett terhesen?

Figyelt kérdés

Már nem dohanyzom(!),de eddig nagyon sokat szivtam sajnos. Az elektromos cigit ajanlottak ami nikotinmentes lquid. NIKOTINMENTES! Szoval az kivitelezheto lenne innentol kezdve? Esetleg valaki ezzel kibirta?

24hkm



2019. febr. 14. 06:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Sógornőm cigizett. Át akart térni a nikotinmentesre, de nem ment neki. 9 honapot keményen végigdohányozta.

Végül a babája 1 héttel kiírt előtt belekakált a vízbe, plusz bele is evett. Már a 30.héttől 3as lepénye volt.

Egyelőre annyi a baja a babának, hogy nyűgösebb, és piszok hasfájós, ha pedig nem anyatejet kap, hanem pótlast, akkor ordít szegény.


Én letettem, amint kiderült, hogy babát várok, a nikotinmentes cigit pedig nem tartom ciginek, szoval felesleges ilyeneket szívnod. Ha le tudtad tenni, akkor hagyd a nikotinmenteset. Ki lehet bírniezek nélkül.

2019. febr. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem a nikotinnal van baj hanem a vérben a szmoggal. A baba agya nincs oxigennel megfelelően ellatva.


Ismerős 0.1 es cigiket szivott es hiperaktiv figyelemzavaros, nehezen tanulo gyereke lett aki minden nap meggizzasztja a magatartasaval, nem győzi koncentracios fejlesztesre hordani stb

2019. febr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

A szervezet amugy termel nikotint.

A dohanyosok akik kivulrol viszik be, azok szervezete igy leall a termelesben

Amikor abba hagyja a cigit a szervezet mig visszaall a termelesre az a kemeny idoszak.

2019. febr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Hú de kemény időszak kedves 4es!

Ha valaki erős dohányos volt 10 évig az én voltam.

Pozitív tesztnél letettem egyik napról a másikra. Kb 3 napig volt nehéz időszak. A felhők felett jártam 9 hónapig, élveztem a terhességem, nem jutott eszembe a cigi. Egyáltalán nem nehéz, ha valakinek fontosabb a gyermeke. Ja és már fél éve megszültem és most sem dohányzom!

Kedves kérdező, ha szoptatni akarsz, akkor nem csak terhesség idejére kell letenni!

Másrészt ha már tényleg letetted ( gondolom már jópár napja/hete, mivel 3 óra leszokas még nem leszokás... ) akkor szerintem felesleges E cigin gondolkodnod...

2019. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hunkurunkvirág válasza:
Te kedves 3-as szerintem nevezz be a kémiai vagy az orvosi Nobel díjra! Gyerekem, ekkora ökörséget is régen olvastam. Csak hogy tudd, a nikotin a világon az egyik leg erősebb méreg, kérdezd csak meg öregapádat hogy mi történt a növényekkel amit lepermetezett nikotinnal ha egy kicsit túl adagolta azt (csak megsúgom hogy kiégett). Szerinted a szervezet olyan hülye hogy saját magát mérgezze?!
2019. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már másfél évvel a babaprojekt előtt átálltam az elektromosra, mikor összejött a baba, már pont abból is a majdnem nikotinmentesnél tartottam. Onnantól fogva, hogy megtudtam a babát, valahogy nem vitt már rá a lélek, hogy beleszívjak még nikotinmentessel töltötten sem. Hordtam még magammal egy darabig, de nem is volt rá szükség. A téma szakértői szerint az első trimeszter az, amikor még a mentes liquid sem javallott egyáltalán, utána már ha nagy szükségét érzi az ember, akkor bele lehet párat pöffenteni. A stressz többet árt a babának, mint egy kis aromás gőz amúgy. 24hkm:)
2019. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicky92 ***** válasza:
Egyáltalán nem ajánlom! Az e-cigi is hihetetlenül káros, olvass utána! Akinek a gyereke egészsége ,fejlődése többet ér mint ennek a vacak használata az nem használja, és a cigerettára is ugyanez vonatkozik...
2019. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hihetetlen károssággal tudnék vitatkozni. Nyilván az a legjobb, ha az ember nem használ semmit, de pl. én kivizsgáltattam magam, és a tüdőm olyan, mint egy nemdohányzóé. Ésszel kell ezt is használni. Elhiszem, ha valaki egyenesen tüdőre szív valami eszméletlenül felhevített erősen mentolos vagy citrusos maró gőzt, az nem tesz jót, de az átlagfelhasználó azért nem azért használja, hogy kilométeres felhőket köpködjön... Normálisan használva sokkal de sokkal kevésbé ártalmas, mint a hagyományos cigi.
2019. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!