Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban látszik egy újszülöttö...

Valóban látszik egy újszülöttön ha az anyja dohányzott terhesen? Barátnőm állitja hogy ő nagyon keveset cigizett terhesen napi 4-5 szálat de a 33. héttől egy szálat se, és nem látszott a babán.

Figyelt kérdés

Aztmondta a mellette fekvő anyuka kijárt cigizni és az ő babáján látszott hogy remeg meg nyugtalan. De az ővén nem mert ő abbahagyta. A piciknek is vannak elvonási tüneteik?

És ennyi idő elég is hogy neki ne legyen tünete? Ez igaz lehet?



2014. jan. 29. 21:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Czeizel Endrének van a dohányzó terhes nőkről egy karakán véleménye. Inkább nem idézem.
2014. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem akartam rá mondani semmit de szerintem ez olyan nem is tudom... Mintha azt várta volna hogy megerősítsem hogy ő ügues volt vagy nem is tudom. Olyan hihetetlen. azok a picikék is remegnek mert az annyuk is? Meg ha igen már ez a pár hét elég volt?Ez olyan hihetetlen. Kamuzott?
2014. jan. 29. 21:34
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősöm cigizett terhesen, a baba szívbeteg lett.
2014. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
14%
Nem értek hozzá annyira, de a cigi inkább árt a babának, mint függőséget okozna neki. Asztma, légzési nehézségek, stb. A kemény drogok, heroin, ami talán okozhat függőséget. Az a gyerek lehet, hogy fázott. A barátnőd meg nem túl értelmes.
2014. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%

Ez csak kamu. Ha igaz lenne, akkor majdnem minden 30 év fölötti gyerek remegett volna. A rendszerváltás előtt nagyon sok nő dohányzott a terhesség alatt, és utána is.

Sőt, még otthon az apuka is dohányzott.

nem egészséges a dohányzás, de nem is olyan káros, ahogy azt mostanában elhitetik az emberekkel.

2014. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

A kisbabának is vannak elvonási tünetei! hónapokig nyomatta az anyja bele a nikotint, mit várt?

csak gratulálni tudok anyukának, a cigizésért! ennyire nem képes valaki, hogy a gyermekéért letegye a cigit? ezt sosem fogom megérteni...na mindegy.

Imádkozzon, hogy "csak" ennyi mellékhatása legyen a babájának, és sose legyen beteges!

2014. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
2014. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Annyi biztos, hogy statisztikailag kisebb súlyúak a dohányos nők újszülöttjei.
2014. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nekem ez olyan" az enyém jobb és ügyesebb " dolognak tünt a részéről hogy a kisfia nem remegett a másiké meg igen. Mintha az ő érdeme lett volna holott ugyanazt csinálta csak abbahagyta. Nem mondom hogy jobb későn mint soha, mert ez késő.
2014. jan. 29. 21:46
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

Sokkal gyakoribb a koraszülés a dohányzóknál. Nagy felelőtlenség.

[link]

2014. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!