Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lennének kérdéseim a terhesség...

Lennének kérdéseim a terhesség alatti szexel kapcsolatban. Lehet érdekes kérdések de tényleg érdekelne. Válaszolna nekem valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a szextöl.13 hetes voltam mikor párom kiment külföldre dolgozni 30 hetes leszek mire hazajön és már nagyon szeretném ha le tudnám győzni a félelmet és végre össze tudnánk hozni valamit.ö is fél kicsit de én vagyok akkor jobban. pedig teljesen probléma mentes a terhességem.lehet kicsit furcsának találjátok majd a kérdéseket de ne nevesetek ki..komolyan tudni szeretném a válaszokat.

Lehet e baja a babának attól ha szexelünk?

óvszerrel vagy anélkül? (csak mert olvastam hogy a sperma beindithatja a szülést vagy mi. és én még nem szeretném 30hetesen hogy beinduljon.)

vajon nem zavaró egy férfinak ha esetleg eléri a méhszájat? akár kézzel akár mással.

sokat filóztam meg kérdezzem e itt ezt mert elég kényes de valahonnan muszáj megtudnom a választ.

a méhszájam teljesen zárt volt mikor dokinál voltam. és soha nem mondta hogy nem lehet de én nagyon félek de már nagyon hiányzik a férjecském.

aki tud segítsen.

köszönöm előre is

szép napot


29hetes kismami


2010. júl. 1. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

háát :

- ha a terhesség alatti szextől baja lenne a babának akkor már kihalt volna az emberiség

-neked is örömöt okoz - gondolom igy van - akkor a baba is boldog

- kézzel ne nyúlkáljon a férjed a méhszájadhoz -- azt azért ne!!!!

- ha mélyebb a behatolás neked kellemetlen szólj

- majd rájöttök hogy melyik póz kényelmes

- nyugodtan szeretkezzetek nem lesz baja senkinek

a sperma a 30 héten még nem inditja be a szülést

2010. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szeretkezhettek, ha gond van akkor úgyis jelzi a pici, ha esetleg kényelmetlen neki arrébb megy.A gumi nem butaság mert ilyenkor érzékenyebbek vagyunk a fertőzésre, de szerintem ha aktus előtt tisztálkodtok akkor teljesen felesleges.
2010. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

A babának semmi baja nem lehet attól, ha a férjeddel szeretitek egymást, főleg igy, hogy zárt vagy teljesen.Véleményem szerint igy 30 hetesen már használjatok óvszert, mert a sperma valóban beindíthatja a szülést a vége felé.A párod mikor nem voltál várandós akkor is elérhette a méhszájadat, ebből ő nem sokat vesz észre de azért vigyázzatok legyetek óvatosak mert az viszont neked lenne kellemetlen ha sokat "böködné" a méhszájat.

36 hetes km.

2010. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A babának szerintem nem lehet baj ,főleg ha minden rendben van , és az ovszert javasolnám , mert én is olvastam amit írtál.

Szerintem finoman álljatok neki , és úgy is érzed ha nektek nem jó, vagy a párod biztosan jelzi ha neki kényelmetlen vagy zavaró a szitu.

Az én páromat nem zavarja ez a helyzet bár én csak 20 hetes leszek.

Viszont ami tapazstalat hogy nekem is nagyon jók az együttlétek, de pl egyszer eddig előfordult hogy abba kellet hagyni , mert már az elejétől kezdve valami fájt kicsit és ez csak egyre erősödött. Ezt azért írom le , mert ha esetleg nem lesz jó neked vagy a picinek , akkor szerintem várjatok majd és másnap is próbáljátok meg , lehet hogy csak valamit éppen nyom a pici, vagy pont úgy helyezkdik hogy fájdalmat érzel.

Jó együttlétet kívánok, és boldog heteket a szülésig.

2010. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szextől semmi baja nem lesz a babának és nem kell óvszert használni. Orvosod mondani fogja, hogy mikortól szüneteltessétek a házaséletet és azt már te is érzed. Nem fog beindulni a szülés. Egyébként ez normális dolog, hogy kívánod a szexet terhesség közben,sokan ilyenkor aktívabbak.
2010. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. mindannyian nagyjából ugyan azt írtátok és ez tök jó mert ha már ilyen sokan gondoljátok ugyanígy akkor tuti van benn valami.

hazajön és meg fogjuk próbálni.és ígérem nem fogok rettegni .

köszönöm mindenkinek a választ nagyon megnyugtattatok és meg fogadom a tanácsaitokat.

2010. júl. 1. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
A babának semmi baja nem lesz, nem kell izgulni, ha nincs gond a terhességgel, nyugodtan lehet szexelni, mi elég gyakran csináljuk. A sperma gond lehet, nekem gyakran görcsölt a hasam tőle, így most már nem élvezhet belém, de egyébként nagyon szuper a dolog, mint előtte. A férjemnek ugyanolyan mint előtte, kivéve, hogy nem minden póz kivitelezhető és kényelmes, de neki nem kellemetlen semmi, nem érez különbséget. Megértelek, én a terhesség elején tudtam nehezen elengedni magam, mert féltem ezektől kicsit, de ahogy egyre többször csináltuk és nem volt gond, most már bátor vagyok, és azt javaslom, ne aggódj, nyugodtan szeressétek egymást!
2010. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!