Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki várandósság alatt kellemet...

Aki várandósság alatt kellemetlen illatúnak érezte a párját - hogyan vészelte ezt át a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten elkezdett zavarni a szerelmem testszaga, akkor is, ha nem izzadt, tiszta, ápolt, és nem meló után szaglászom, holott pontosan olyan, mint mindig is volt, csak szórakozik velem az érzékenyebb szaglásom, és a hormonok. Tiszta ciki, hogy ha nem is vagyok éppen rosszul tőle, de majdhogynem, és el kell húzódjak, mikor ölelget, és néha biztos azt hiszi haragszom valamiért, pedig egyszerűen csak nem kívánom (illatilag, hormon ügyileg, az ölelés nyilván hiányozna, mert marha bújós vagyok), viszont sehogy sem akaródzik kiböknöm mi a probléma. Tudom, meg kellene mondanom, de annyira kínos... Vettem neki egy parfümöt Valentin napra, ami mértékkel használva némileg javít a dolgon, de nem tudom mit lehet tenni ezt átvészlelni...
2019. febr. 18. 10:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak fura az egész. Sosem vonzott az illata, de eddig nem is zavart. Illetve már van egy lányom, vele nem volt ilyen, persze más szagokra vele is érzékeny voltam. Az exemmel viszont ha összefutok, kifejezetten finomnak találom most is az illatát, ahogyan annak idején is, és a barátaim, családtagjaim illata sem zavar. Azt mondják a nagyon eltérő genetika okoz ilyet, hogy alapból nagyon vonz a másik, várandósan pedig kifejezetten taszíthat is, de elég bizarr megtapasztalni. Na mindegy, valahogy kibököm, átvészeljük, és majd csak túl leszünk ezen is, bizakodom. :)
2019. febr. 18. 16:23
 12/15 anonim válasza:
100%

Én is büdinek éreztem! De én mondtam neki az elején persze finoman. Megértette és próbáltuk úgy alakitani a dolgokat hogy ne forduljon fel a gyomrom. De ez az első és második trimeszterben volt csak. A harmadik trimeszterre ez nagyjából megszünt. Szóval reménykedhetsz hogy nem fog ez örökké tartani!


Van ami most is irritál de nem az ő szaga vagy dezodora. Mostanra inkább csak egy maradt. A földimogyoró szagát nem birom.


31hkm

2019. márc. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szerencsére az utóbbi időben már nem zavar az illata/szaga, inkább semleges ismét, ami jó, viszont minden ok nélkül távolságot tartok vele, és ha lehet ez mégfurább, ő is velem 😱 Olyan elemi szinten kezdtünk tartani egymástól, hogy az döbbenet - és nem arról van szó, hogy ne szeretnénk egymást, hanem ilyen szinten tudnak szórakozni az emberekkel a hormonok, ez egyszerűen őrület.

Mondjuk végre nem érzem, hogy kellemetlenebb illata lenne, mint bármikor is volt

2019. ápr. 28. 10:01
 14/15 A kérdező kommentje:
🤷🏻‍♀️
2019. ápr. 28. 10:01
 15/15 A kérdező kommentje:
Az egyik pillanatban a nyakába ugranék vagy az ölébe bújnék (már amennyire még odaférek/férünk 😄), a következőben világgá szaladnék, de ő is ilyen ám, az egyik pillanatban bújna, aztán éles váltás, és olyan lesz, mint a jégcsap. Hát, remélem ez is normális, és ahogy az orrom érzékenysége meg a rosszullét, ez az érzelmi hullámvasút is idővel csillapodik majd valamelyest.
2019. ápr. 28. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!