Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete nem szedte a gyógyszert...

1 hete nem szedte a gyógyszert és elmentem benne, mennyi esélye van, hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés

A mai nap úgy adódott,hogy szeretkezünk a párommal,akivel egy ideje együtt vagyok.


Tudtam, hogy szed gyógyszert ezért nem vettem óvszert, de amikor elmentem benne, akkor szólt,hogy már egy hete nem szedi a gyógyszert.


Egyből kimosta amit kibírt meg ilyenek. Gyógyszert csak hétvégén fog tudni bevenni, edemény utáni gyógyszere sincs.

Mi a teendő? Mennyi esélye van, hogy terhes lesz? Kereken 1 hét múlva kelljen,hogy megjöjjöm neki.


Normális válaszokat előre is köszönöm. Nem kérek kioktatást,tudom hülyék voltunk...



2019. febr. 19. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Kisfiú vagy kislány?
2019. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Se füle, de farka a sztoridnak..

Összevissza beszélsz a gyógyszer ügyében

2019. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem szedi egy hete? Gyógyszerszünet van?Várja hogy megjöjjön? Akkor is véd!

Vagy mi az oka?

Ugy látom nem sok fogalmad van erről,de ezek szerint a kedves barátnődnek sem!

2019. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hónap közepén miért hagyta abba a gyógyszer szedést?

Miért nem írattok esemény utánit? Az nem szokott a fiókban lapulni, mint a lázcsillapító. Irány az ügyelet, kér receptet, ügyeletes patikában kiváltja, és minél előbb vegye be!

2019. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha fogamzásgátlót "szed", ne vegyen be eseményutánit, mert baromira összekuszálja a dolgokat odabent. Mondjuk az abortusz is...
2019. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Ha normálisan szedte a barátnőd a fogamzásgátlót, csak éppen most volt a normál, egyhetes szünet, akkor minden oké, nem lesz baba. Ha kellett volna szednie, de valamilyen okból kihagyta egy hete, akkor lehet baba. Nyilván kisebb az esély így, hogy előtte szedett gyógyszert, de már egyetlen szem kihagyása esetén is lehet terhesség, és nem is kell éppen az aktus napján kihagyni hozzá.


Kiderül majd, mennyi volt a tanulópénz. Legközelebb okosabbak lesztek. Azért gondoljátok bele a következő alkalom előtt, hogy itt életekkel játszotok.

2019. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kollégista,nem vitt magával gyógyszert.

Esemény utánit receptre adnak,de koleszos nem tud venni csak háziorvosnál gondolom?!

2019. febr. 19. 18:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ügyeleten is felírják. De azért említse meg, hogy fogamzásgátlót "szed".


Amúgy remélem gratuláltál neki a felelőtlenségéhez! Vagy esetleg babázni akar?

2019. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Van esély a terhességre és nem kicsi!

Viszont nem lennék vele együtt többé, ha azután szól, hogy ja, 1 hete már nem szedem a tablettát, miután már elmentél benne. Tudod az ilyennek fizeted majd 18 évig kb. a gyerektartást! Mondjuk szegény gyereket sajnálom csak. Forduljon sürgősen nőgyógyászhoz. Ezt bárhol megteheti. Bemegy a kórházba és elmondja, hogy mi a helyzet.

2019. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudja mikor kell megjönnie? Aki gyógyszert szed, annak a gyógyszer egy hetes szünetében kell megjönnie a megvonásos vérzésnek.

Ha ő most egy hete nem szedi és nem vérzik, akkor vagy terhes vagy irdatlanul össze-vissza szedi egyébként is és tök mindegy mit csináltok semmi védelmet nem ad a cucc.

Ezt a gyógyszert rendszeresen szedni KELL, ez nem játék, és most nem csak a becsúszó terhesség miatt, de egy életere tönkreb*ssza ezzel a hormonháztartását.


Arról nem is beszélve, hogy utólag szól, miután elmentél benne... vagy babát szeretne, vagy sík hülye, egyik sem túl jó opció. Az "Egyből kimosta" részhez meg, oly mindegy hova mosogatjátok, ami bement az bement, ez nem "kimosható"....

2019. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!