Ez lehet vetélés?

Figyelt kérdés

Pcos vagyok. Régóta nem jön meg a menzeszem csak Norcoluttal. Legutóbb múlt hónap 14-én jött a megvonásos vérzésem. Aztán nem vettem be gyógyszert, 19-én ennek ellenére jelentkezett vérzés, amin meg is lepődtem.

Úgy tapasztalom hogy bő a vérzés, és enyhén fájdalmas is, mint Norcoluttal. Felmerült bennem, hogy mi van ha ez nem menzesz, hanem vetélés. Ugye az nem lehet? Én úgy gondolom, az nagy fájdalommal járna, és darabos vérzéssel, de a fájdalom fájdalomcsillapítóval elmúlik, darabos vérzés nincs, a vér világos piros színű.

Ha volt vetélésed, milyen volt?


2019. febr. 21. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem az.
2019. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vetélés az szörnyen fájdalmas. Én majdnem elájultam a fájdalomtól amikor bekövetkezett. A vér vöröses-barnás volt és darabos. Nem vetélés volt, abban szinte biztos lehetsz. Még a fájdalmas menstruációs görcsöktől is meg tudod külömboztetni. Annál is sokkal jobban fáj.
2019. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!