Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsi szuleszetrol tapasztalatok?

Pecsi szuleszetrol tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Magankorhazban szerettunk volna menni, de sajna nem fog osszejonni, pecsett fog tortenni a nagy esemeny. Most vagyok 28 hetes. Van esetleg ketagyas vagy vip szoba, ahol apuka bent alhat velunk? Semmikepp se lehet bent az apuka, ha csaszarra kerul sor? Legfokepp ezek miatt szerettunk volna maganba szulni nagyon rossz belegondolni apukaval el leszunk szeparalva egymastol :(
2019. febr. 21. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Van 1 es 2 agyas VIP szoba es lakresz, ahol apuka is bent lehet, kizarolag szuloszobarol foglalhatoak!

Csaszarrol nem tudok mit irni

2019. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ooo dejoo, ennek nagyon orulok, koszonom az infot!

Gondolom ebbol nem sok van, csak 1-2 ilyen szoba?

2019. febr. 21. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

1db egyagyas (en ebben voltam, szoptatosfotel +TV + furdo-WC)

1db ketagyas

1db "luxus" egyagyas

1 v 2db olyan szoba, ahol apuka is bent maradhat, de ha jol tudom, az egyik kizarolag a foorvos pacienseinek van fentartva. A masik a patologia folyosoja vegen...

2019. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah, meg huto es egy szekreny is volt a szobamban.
2019. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a császárról tudok írni:

A férjem a műtő előterében várhatta a babát, oda vitték ki azonnal, ahogy megszületett, ellátni. Mindent végignézett; ahogy leszívták, tisztogatták...stb.

Utána pár pillanatra visszahozták hozzám is a műtőbe megmutatni, majd apukáé volt az aranyóra. Elkísérték őket egy külön helyiségbe, ahol háborítatlanul együtt lehettek 1 órán keresztül.

Én felkerültem az őrzőbe, majd jött a férjem is az aranyóra letelte után. Beöltözve bejöhetett hozzám, majd kb. fél óra múlva hozták is a babánkat, akivel órákon át együtt lehettünk, a férjem pedig a látogatási idő végéig folyamatosan velünk volt.

2019. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!