Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi kiskonyv kell 12....

Terhessegi kiskonyv kell 12. heti UHra?

Figyelt kérdés

10hetesen voltam eloszor nogyogyasznal, manualisan vizsgalt meg, azt mondta tapintasra koranak megfelelo.

Nem kuldott el vedonohoz, csak ultrahangra, ami a genetikai, 12.heti lesz...

Nem kerdeztem ra, h milyen UH, azt hittem terhesseg megallapitas, de addigra 12-13hetes leszek, igy azt mondtak a recepcion, h genetikai lesz...


2019. febr. 21. 22:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%

Körzeti orvosod???? Hol?

Nem hallottál EKG vizsgálatról, 12 hetes genetikai ultrahangról, kiskönyvről? És van már egy gyereked ráadásul? Nem vagy túlzottan tájékozott.

2019. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%
egyébként nyilván nem kérik, ezt senki nem mondta, nem nekik fontos, hanem neked (lenne) bár ezek után, ki tudja...
2019. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem akkor mész másik nőgyógyászhoz, amikor akarsz. Szabad orvos választás van.

Én nem lennék ettől nyugodt. Tőlem lehet akármilyen főorvos, ha még egy szivhangot se néz,tuti a lábam többet oda be nem tenném.

2019. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

11es, erto olvasas, jo lenne ha menne!


Mivel nincs UHja ezert nem tud szivhangot nezni, koszi, h tudtok a kerdesre valaszolni, de ha nem vagytok biztosak abban, amit "tudtok", minek adtok tanacsot??? Nem kell a kiskonyv 12. heti genetikai UHra! Ennyi!


A kiskonyv meg nekem abszolut nem fontos, kb 38 pecsetem volt benne, mivel cukros voltam, valoszinuleg most is az leszek, nalam tuti nem kell amjd azt a 4et keresgetni!

2019. febr. 22. 14:23
 15/21 A kérdező kommentje:

Mindig is tudtam, h itt a legtobb ember IQ harcos, de gondoltam kiirom a kerdest, kiderult, felesleges volt, felrevezettetek!


Amugy egy teheneszeti inszeminator megmondja a borju korat rektalis vizsgalat utan...

Nem hogy egy nogyogyasz (ORVOS)! :D

2019. febr. 22. 14:27
 16/21 anonim ***** válasza:
29%
És azt is érzi, hogy van szivhang? Komolyan meg is érdemled hogy ilyen "profi" orvosod van. 😂
2019. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%

Szóval van egy körzeti orvosod aki rektálisan vizsgál nőket oly módon ahogy egy tehenész a tehenet. Nincs ultrahangja, egyéb berendezese,mert tapintásra megmondja azt, amihez terhesgondozást végző nőgyógyászoknak ultrahang gépre sőt sokszor nem is akármilyen ultrahangra van szüksége. És azt sem tudja egy kismamát milyen vizsgálatokra kell elküldeni....Szóval se felszerelese, eszközei, se szaktudása....és ez vizsgált téged rektálisan és kitapintotta hogy a magzatvíz okán légüres térben lebegő pár mm-es magzat szíve pulzál és megfelelő méretű....

Hű. Én feljelenteném, nem lecserélném. Nem olasz véletlenül? Egy olyan romániában műtött is. De nem tudott bemosakodni szóval kb a te körzeti orvosod szintjén állt.

2019. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként hol körzeti orvos egy nőgyógyász? Körzeti orvos belgyógyász.
2019. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát aki nekem a nőgyógyászom az háziorvos is egyben. Ettől függetlenül normális vizsgál ultrahanggal.
2019. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok hanem segíteni. De én a saját érdekemben is kérnék UH-t és nézetnék szívhangot, hiszem ha ennyi idősen nincs akkor meg kell szakítani a terhességet hiszen akkor nem élő terhességről van szó. Nekem azt mondta az orvoson hogy legkésőbb a 8. héten nézni szoktak szívhangot, mert akkor már mindenkinek hallatszik. Tapintással maximum annyit lehet megállapítani hogy terhes vagy.
2019. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!