Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a 6. 0uh...

Lehetséges, hogy a 6. 0uh csak petezsák,7.2uh normál petezsák benne 7mm embrió, de nincs még szívhang?

Figyelt kérdés
Péntekig kaptunk még haladékot,van még remény?
2019. febr. 25. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de egy 7mm-es embriónak már szokott lenni szívhangja...
2019. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csodák vannak de már tényleg kénne lennie szívhangnak, azért írd meg hogy mi lesz!

6 hetesen nekem is volt petezsák szikhólyaggal és 2 mm-es embrió akkor még nem volt szívhang 8 hetesen 15 mm-es embrió és szívhang, bárcsak tudnék neked valami bíztatót írni de nem voltma 7 hetesen uh-on :(

2019. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne add még fel. Sajnos én sem tudok okosat mondani, én 7+1-nél voltam, akkor kereken 1 cm-nek mérték az embriót. Viszont roppant szerencsés voltam, mert 5+3-nál már volt szívhang. Mivel nálad 6 hétnél még csak petezsák volt, lehet csak lassabban nő, nem? Nem foganhatott később?
2019. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha 6 hetesen csak petezsak volt, nem lehet hogy el vagy számolva?

Nekem jan 14 jött meg utoljára de tutira nem 28 an lettem terhes hanem pont egy héttel később. Mensi alapján mikor mentem már 6 hetes lettem volna de valóságban 5 hetes voltam. Csak petezsak látszott.

Ez alapján két héttel későbbre hívott a nőgyógyász, hogy akkor már biztosan hallunk szivhangot (ha minden oké).

A méretekre nem tudok okosat írni.

De 5 hetesen van még csak petezsak

2019. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Okosat èn sem tudok ìrni sajnos, de nagyon szurkolok neked! 🙏 Majd ìrd meg pènteken, mit mond a doki! 😊
2019. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 mm embriónak már kellene lenni szivhangnak ! Esetleg másik doki másik gép ?????
2019. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem maradt velünk... :(
2019. márc. 3. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:
ÓÓ de sajnálom :((
2019. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!