Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem furcsa ez a has?

Csak nekem furcsa ez a has?

Figyelt kérdés

Sziasztok,26 hetes kismama vagyok,elég “semmi” hassal. Csak szerintem brutál fura ez,hogy nem látszik kb semmi???

Már volt ilyen kérdésem a 22. hét körül,akkor azt mondták,még ezután jön a növekedés,de sehol semmi.Szerintetek??

Pedig van bent,aki mocorog. :(


[link]


2019. febr. 26. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet h csak széles a csípőd és elölről jobban látszik?
2019. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Gondolj bele miért is van sok olyan nö aki a szülésig eltudja titkolni a terhességét.

Vagy olyan aki a szülés után 6 héttel a kifuton pózol.


Nekem egy nagyon jó barátnömnek volt pici hasa. A szüléskor is csak egy kisebb labdácska méret volt. 4 héttel késöbb mentem baba látogatóba és egy pici mozgás egy pici diéta nélkül olyan vékony volt, hogy mehetett volna a kifutóra is...

2019. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Előről sem egy nagy szám,elég “fiús” alkat vagyok,nem sok csipőm van :(

Drága Utolsó! És normális súllyal született a picike?Nem lett korababa?

Köszönöm válaszaitokat.

2019. febr. 26. 12:34
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Sógornőm pocija volt ilyen. :)

Ő sokat sportolt, feszesek voltak az izmai a hasán is. Magas, vékony.

Szülés előtt se volt óriási hasa, de nagyon szép kismama volt így is. A kisfia 52 centivel, majdnem 4 kilóval született.

2019. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mutasd szemből.
2019. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

hát én örülnék neki, ha nem lenne óriás hasam...főleg most a második terhesség eléggé megviselte a pocakom, csíkos lettem nemkicsit 😢

ha az uh méretek megfelelőek, akkor ne izgulj 😊

2019. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ilyesmi hasam volt, kb. 32 héttől nőtt csak meg igazán, de így sem lett óriáspocakom a végén. 4 kg-s fiam született :)
2019. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
De aranyos! :) Nekem fura, egyidős terhesek vagyunk, de nekem óriás hasam van.. pedig első baba. :( Viszont benne vagyok egy kismamás csoportba, ott aztán mindenféle méretű pocakot láttam, és mindegyik teljesen normális, én nem aggódnék a helyedben. :)
2019. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságként, hány éves vagy, hány kg? Vannak nők, kiknek hasa nem, vagy alig nő. Ritka, de nincs ezzel baj.
2019. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Cseréljünk! :) Nekem 110 centi a haskerületem így a 36. hétre (5 kg-t híztam, semmim nem nőtt csak a hasam, de ott 40 centi növekedést eredményezett), de már 12 hetesen jóval nagyobb volt, mint a tied. Nem poén 158 centihez.
2019. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!