Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik voltak a terhesség jelei...

Mik voltak a terhesség jelei nálatok, MIELŐTT a teszt pozitív lett? Mi volt másmilyen, vagy furcsa? (Köszönöm, de most olyanok ne írjanak, akik nem tapasztaltak semmit)

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 21:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
Erősebb pms, mint szokott lenni, fájt nagyon a derekam, folyton azt éreztem, hogy mindjárt megjön és erős puffadás.
2019. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%
Szagundor, a nyers hús látványa is zavart.
2019. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
51%

Szédülés,ami egyáltalán nem jellemző rám. Kitartott a 12. hét végéig.

Nem is gondoltam terhességi tünetnek, csak a pozitív teszt után kapcsoltam össze a kettőt.

2019. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a nem várt előtt mindig száraz napjaim vannak/voltak,viszont már a nem várt előtt kicsivel több mint egy héttel erős fehér folyasom volt,és én már onann tudtam mivel mindegyik terhességem így kezdődött. :) Ezek mellett volt a nagyon erzekeny mell,és erős derék fájdalom viszont ez néha pms tünet is volt "normal" menzesz előtt ezért nem igazán forditottam rá nagy hangsúlyt.



Egy 8hetes kismama. :)

2019. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon görcsöltem ovutól ami nálam egyáltalán nem szokott előfordulni, annyira hogy pár napig éjjel is felébredtem rá.Ezt leszámítva semmi a kimaradt mensiig és utána sem.
2019. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
59%
Megnott a mellem es nagyon feszult, ami nekem alapjaraton nem szokott lenni mint pms
2019. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
50%

Feltűnően sűrűn jártam pisilni, de a felfázás minden egyéb tünete nélkül, amikor eszembe jutott, hogy talán tesztelni kéne...Ja, és folyton elérzékenyültem, elbőgtem magam valamin, azt nem kötöttem össze a lehetséges terhességgel akkor még, de utólag látom, hogy az már a hormonok bekavarása volt, mert alapból nem vagyok ilyen.


Meg egyébként utólag jutott eszembe, hogy egyik éjjel felébredtem rá, hogy duzzadnak, fájnak a melleim, és a hasam szintén görcsölt... az gondolom az ovu volt :) De akkor még nem tudtam.

2019. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%
Lufi méretű cicik és a hozzánemerjnyúlni kategória. Előtte sohasem volt métg ilyen.
2019. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
39%
8-9 dpo olyan erős has szúrkalo érzés mint meg soha. Másnap ese pozi teszt . Mellem megduzzadva viszont semmi fájdalom nem volt pedig mindig fáj, és pms tünetem se volt pedig mindig van . Szóval nekem a semmi tünet inkább az volt a fura . Megjön érzés, hátfájás, folyás az ég világon nem volt
2019. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
50%

A mell oldalàn fàjt mindkèt oldalon.Az mindig gyanús;)

Mint egy jò vàllazos kondi utàn izomlàz èrzès..

2019. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!