Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Olívia_1902 kérdése:

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval.

Pontosabban az a helyzet, hogy feb 9-én volt az első együttlétem. Utána 16án a második. A másodiknál volt 1x, hogy védetlenül is csináltuk, nem sokáig mert megkérdeztem, hogy megmosta e az ondótól és hogy nem, egyből kihúzattam vele. A nagy ijedtségben másnap, pontosabban 22 és fél órára rá bevettem egy alkalom utáni tablettát (72 órás).... Ugye azt írja, hogy késhet tőle a menstruáció, csak az a probléma, hogy nekem már pontosan 7 napja késik. Vannak menstruációs fájdalmaim, hogy fáj a hasam alja, a derekam és a mellbimbóm is. Pont úgy ahogy minden menstruáció előtt szokott, de semmi más jele, mert nekem előtte szokott pecsételő vérzésem is lenni. Máskülönbben pedig nagyon nedvesedem... egy nagyon nyálkás váladék van sokszor a tisztaságin.. Nem tudom, hogy ez mennyire fontos, csak olvastam, hogy terhesség alatt is már a második hétben kialakulhat valamilyen váladék ami ilyen nyálkás állagú..

Egyébként csináltam terhességi tesztet de az negatív volt. Egy ismerősöm pedig azt mondta, ha ezen a héten nem jön meg a havim akkor mindenképpen csináljak meg még egy terhességit...


19L



2019. febr. 26. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha február 9-én védekeztetek, akkor nem hiszem, hogy terhes vagy :D
2019. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

19 éves létedre jó lenne pár dolgot tudnod.

1. Nem vagyunk jósok, nem tudhatjuk, hogy terhes vagy-e.

2. A bizonyos napokon termékenyebb egy nő, de ettől függetlenül bármikor lehet peteérés, a spermák is napokig életképesek benned, tehát soha ne szexelj védekezés nélkül, ha nem akarsz gyereket!

3. Az előváladéktól is teherbe lehet esni, nem látszódik, nem érződik, elég 1másodperc is védekezés nélkül a teherbeeséshez, és ez menstruáció alatt is érvényes. Ha minden stimmel, kb 25% esélye van a teherbeesésnek, de simán bele csúszhatsz, bármikor.

4. A ki-és lemosás és egyéb dolgok hülyeségek, semmit nem értek el vele, az óvszer viszont véd.

5. Az esemény utáni tablettát csak fél évente 1x szabad beszedni, rengeteg hormont tartalmaz, fél évre is felboríthatja a cilkusod. Nagy eséllyel ezért késik.

6. A terhességi teszt az aktustól számítva legkorábban 14 nappal mutatja ki az esetleges terhességet.

7. Ha annyira ideges vagy, csinálj még 1 tesztet a közeljövőben, reggeli első vizeletből.

8. De, nyugodj meg, nem hiszem, hogy terhes lennél, pláne a 9.-eiből biztosan nem. A stressz és az esemény utáni is felborítja a ciklust. Olvasgass a témában, hogy ne történhessen baj, megismerd a tested működését és ne kelljen idegeskedned.

2019. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2019. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!