Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzen lévő kismamák mit...

Táppénzen lévő kismamák mit csináltok szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

Táppénzen vagyok mivel a munkakörömben nem lehet dolgozni terhesen.

Egész nap itthon takarítok, pakolászok, főzök, mosok.

Másik gyerek nincs, a párom dolgozik.

Kicsit kimozdulnék vagy nem is tudom rossz így egyedül. Ti mit csináltok??



2019. febr. 28. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Iktass be minden napra sétát. Találj valami hobbyt, kreatívkodást amit szívesen csinálsz. Olvass akár gyerek témában, nézelődj mit hol lehet beszerezni mennyiért. Használd ki az időt, amikor még van is kedved elmenni otthonról és bírsz is. Pláne, hogy itt a jó idő. Nekem lenne mit csinálni, de egyszerűen nem tudok már sokáig ülni, meg elég sokszor rossz a közérzetem is.

Mondjuk nekem itt vannak a kutyáim és elég jó társaságot nyújtanak, nem tudom mi lenne nélkülük. Az ereimet nem is vágnám fel,de eléggé rossz lenne. :)

2019. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát ugye a házimunka nekem is megvan. Meg van egy ezer darabos kirakóm. Néha kötök, olvasok, rejtvényt fejtek. Hetente egyszer van baba-mama klubb. Oda is eljárok. Mostmár lassan lehet a virágos kertet is csinálni. Kimozdulnom sajnos nem nagyon van kivel mert ugye mindenki dolgozik, egyedül meg mit csináljak. Azért így is van néha olyan nap hogy örülök ha a dolgom végére érek. Ma is 7től 13 óráig orvosnál voltam.
2019. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Én ez idő alatt elvégeztem egy számítógépes tanfolyamot-6 hónap volt, heti két alkalom.

Eljártam kismamatornára, és szülésfelkészítőre a kórházba és nálunk a védőnő is szervezett ilyet.

Már terhességem előtt is jártam könyvtárba.

És sűrűbben meglátogattam a nagymamámat. Néha bementem meglátogattam a kolleganőimet

Meg persze a babaszoba berendezése, babacuccok megvásárlása.

Pikk pakk elment az a pár hónap, sosem unatkoztam.

Boldog babavárást.

2019. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Olvasok, főzök, mosok, takarítok,kutyát sétáltatok mert kell a mozgás, és ami a legfontosabb rengeteget pihenek, mert ügye ez a legfontosabb.
2019. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul vagyok már egy hete, úgy hogy semmit. Próbálok túlélni. De jó neked. Hány hetes vagy?
2019. márc. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én még csak 10 hetes vagyok. De nem érzem magam olyan rosszul. Néha hányok gyakran van hányingerem és nagyon fáradékony vagyok. És te hány hetes vagy?
2019. márc. 1. 06:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Most lépek a hetedikbe még csak, de borzasztó an rossz nekem. Tegnap Este se aludtam a gyomorégés, és egésznap hányinger miatt.
2019. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!