Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik voltak a legidegesitőbb...

Mik voltak a legidegesitőbb kérdések kismamaként?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már gyerekek, 31eves vagyok, második gyerek. Rendszeresen megkérdezik hogy terveztük vagy becsúszott??? Most nem azért de arra nem kíváncsiak hogy készült?
2019. márc. 2. 10:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk is ugyanez. 12 év házasság után mikor már az emberek szerint meddő voltam azt kérdezték hogy becsúszott?? Köpni nyelni nem tudtam 😃

Most meg babakocsival úgy néznek rám mint akik még fehér embert se láttak. És közben azt mondogatják hogy nem is láttak terhesen, pedig sokat járkáltam. Szerintem azt hiszik hogy örökbe fogadtam 😂😂😂

2019. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Hol fogsz szülni?

Fiú lesz vagy lány? Jaj fiú, akkor nagypapa és apuka biztos boldog.. Anyám... 😱😱🤣🤣Na ezt utaltam..


Egybe vagytok még? Utolsó 5hetben folyamatosan. Na nem vagyok bunkó, de volt h vissza kérdeztem, mit gondolsz? Úgy látod? :D

2019. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Az elsővel nagyon egyet tudok érteni.


Mi 9 év házasság után mindig meg kaptuk a "na végre" beszólást.


Másik amit utáltam: jaj fiú lesz, nem baj az. Hát persze, hogy nem baj. Mindig is fiút akartam.


Falun: mi lesz? "Lyány vagy gyerek?" Talán a lány nem gyerek?

2019. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
79%
Én még csak most vagyok a 12. hétben, de már most rosszul vagyok a sok hülye kérdéstől. Ugyanezek a kérdések, már a falra másznék tőle.
2019. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Eleinte bizonyos kérdések csak bosszantottak, de egy idő után mikor ugyanazok az emberek rendszeresen ugyanazokat a kérdéseket tették fel azon már én is felhúztam magam.

10 éve vagyunk együtt a férjemmel, és terveztük a babát amit a munkahelyemen egy zárt körön belül kb mindenki tudott, de így is volt, aki ennek ellenére megkérdezte, hogy a férjem örül-e neki. Konkrétan azt se tudtam mit válaszoljak, annyira meglepett...

De a visszatérő kérdések:

-Hol fogok szülni?

-Ki az orvosom? - Nincs orvosod? De bátor vagy.

-Szüleid mit szóltak az unokához?

-Megvan már mindenetek? (Ezt így kb a 8. hét óta...)

-Kinőtt már a kukaca, látszik már, hogy mégis fiú? (Igen, lányunk lesz, de ebbe apósom nem tud beletörődni...)

-Miért nem mosolyogsz? Egy kismamának mindig mosolyognia kell, különben boldogtalan lesz a babája! (Problémás a terhességem, van egy kis fejlődési rendellenessége a babámnak és sokszor eszembe jut, aggódom, ez van...)


Sok más kérdés van amin néha kicsit megakadok, de ezek a legfájóbbak.

2019. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

Még egy eszembe jutott, bár ez már nem kismamaként.


Nemrég tologattuk a babát a városban. Egy ismerőssel összefutottunk, aki nem tudta, hogy babánk lesz. Megkérdezi: "jaj, a tiétek?" Nem b*szd meg. Most kölcsönöztük.😠

2019. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Fiú, már megint? De ezt olyan hangsúllyal, mintha a negyediket vártam volna, holott csak a masodik. Utána halkan megjegyezték, nem baj, majd a harmadik lány lesz. Nem értettem soha, miért kötelező, hogy különböző nemű gyerek legyen.


Na és lesz harmadik? Mindezt ugy, hogy voltam kb 16 hetes.


A végeflé a kedvencem,

Nem akarsz mar megszülni? Nem, ugy gondoltam egyből egy 3 évest szülök, beadom az oviba, és le van a gond...


Vagy amikor rám néz, látja a hasam, és kérdezi, még egyben vagytok? Nem, csak beraktam egy párnát, hogy azt higgyék terhes vagyok, a gyereket meg rejtegetem a szekrényben.


Értem én, hogy valahogy beszélgetni kell, de ha nincs téma, miért a terhességem jött elö, sosem értettem.


Nyugi majd jonnek a szules utan a hogy birtqd, van tejed, fájt a szüles kerdesek is.

2019. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem volt ilyen. Nem vagyok ilyen kötekedő ember, aki a kákán is csomót keres. Terhes nőtől mindenki ugyanazt kérdezi, fiú lesz, lány lesz, milyen terhesnek lenni, stb. Én is ezeket kérdeztem anno, mert az ember feltételezi, hogy egy terhes nő erről beszél szívesen. Olyat meg normális környéken nem kérdez senki, hogy becsúszott-e.
2019. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
Tervezett baba? ( 3 év házasság után) Nem félsz a szüléstől? Nem vagy szomorú, hogy fiú lesz?
2019. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Tervezett vagy becsúszott baba? (5 éve vagyunk együtt a férjemmel)

Kislány lesz vagy fiú? Kislány? Nem baj, jó az is... (wtf???)

Ki az orvosod? Nincs? Hááát, te tudod...

Mit hordasz a hasadban, kiscicát? Vagy Biztos egészséges a baba? (kis formás hasam volt, de teljesen egészséges nagyságú babával)

Miért éheztetem szegény gyereket? Egyek csak csokit, ha a babának az kell! (Gdm-s diétát tartottam, szigorúan, mert nagyon rezgett a léc, hogy inzulinra tesznek)

Nincs megduzzadva az arcod, biztos kislány lesz? Vagy olyan fiús hasad van, biztos kislány lesz? (azt hiszem a 4D biztosabb képet mutat, mint ilyen találgatás)

Szülés után sokkal rosszabb a helyzet. Mindenki jobban tudja hogyan neveld a gyereked és hogyan kellene kinézned. Az emberek már csak ilyenek.

2019. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!