Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként fiatal anyukaként...

Kismamaként fiatal anyukaként ti is hordtok sok my77-es rucit?

Figyelt kérdés

Nekem szinte mindenem onnan van.

meg vannak h&mesek de annyira azt nem szeretem.

és persze tallys meg reservedes cuccaim is vannak

mivel szeretek odafigyelni a ruhámra is

azt gondolom anyukaként sem kell nagyanyónak öltözni

és pl babakocsihoz sétához játszóra nagyon jól áll a sportosan elegáns stílus amit én követek.


2018. júl. 27. 18:45
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Magyarul a hosszú tunikák leggingsek csini csajos sapik
2018. júl. 27. 18:46
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó, hogy így kilelkendezted magad...

Én nem hordok, mert nem stílusom. Közelebb állnak hozzam a letisztult dolgok. Végülis a kérdésedre válaszoltam, ugye?

2018. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami my77 reklam? 😂
2018. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%

Nezd, sogornomnek ilyen butikja van.


Az izlestelenebbnel rondabb ruhak fellegvara.😕😠

2018. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Fiatal anyuka vagyok. (32 vagyok) s a nagy lányom 8 éves. Én farmer,csinos felső híve vagyok anyaként. Szoknya annyira nem,mert túl vékony vagyok. Ha dolgozok,akkor egyenruha, fehér ing, sötétkék nadrág vagy szoknya. ,(jegyvizsgalo vagyok)
2018. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

Talan 2-3 ruham van onnan, ugyanis nem szeretem a neonszineket. Vannak egesz jo szabasu darabok, de szamomra sokszor izlestelen, kozonseges szinekben, mintakkal. Akkor sem hordtam olyat, amikor meg nem voltak gyerekeim.

A H&M-ben max fehernemut veszek, mert azok a ruhak, szabasok, szinek viszont epp a masik veglet, tucatdarabok, nem fognak meg.

A masik kettot nem ismerem, amit irtal (kulfoldon elek, itt meg nem latgam ezeket).


Egyebkent azota is szeretek noiesen, csinosan oltozkodni, amiota Anya vagyok. Viszont arra odafigyelek, hogy az alkalomnak megfeleoen oltozuek fel, pl iskolai megbeszelesre nem veszek fel minit, erdobe, jatszoterre, vagy epp egesz napos alkatkertezesre pedig olyanban megyek, amiben kenyelmesen vagyok, stb.

De pl ha bulizni megyunk, akkor veszek fel kihivobb ruhat, de etterembe vacsorazni nem megyek melltarto nelkul hordhato, koldokig kivagott ruhaban. Stb.


Van egy olyna erzesem, hogy te vagy ismet a 19-20 eves kismama.

Kerlek, ne minden kerdest a gyermekvallalas temakorbe irj csak azert, mert terhes vagy.

Az osszes parkapcsolati, csaladi problemadat itt osztod meg, holott egyik sem a terhesseggel kapcsolatos, ahogy ez sem.

Ez a divat temakorbe valo, semmi koze a gyermekneveleshez...

2018. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a my77 és a nagyanyó stílus között elég sok lehetőség van.

A my77 inkább kamaszokhoz illik, nem felelősségteljes édesanyákhoz.

2018. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg az a 20 éves kismama lesz a kérdező...


Félti a mellét, ő akarja megszabni a tápszert is, nincs érettségije, még sosem dolgozott és nem is hajlandó, és fél, hogy belehal a szülésbe.

2018. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Most ránéztem a webshopra. Hát... nekem nagyon sok cucc közönséges és proli ezekkel a rikító színekkel, messziről is láthatóan műszálas anyagokkal. Nagyon elvétve látok 1-2 normális cuccot. Valamint a cici és fenékvillantásról is leszoktam már a kamaszos lázadozást követően. Szóval nem, én biztos nem venném fel ezeket. Ettől függetlenül nem vagyok slampos, de ez nekem nem jön be.
2018. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!