Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki már a terhesség alatt...

Van aki már a terhesség alatt is beszélt a babájához, olvasott neki mesét? Mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés
+1 kérdés annak aki még ezt is elolvassa. Vajon 14 hetesen már meg tudják mondani a nemét?
2019. márc. 5. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Külön nem meséltem neki, csak simizzük a férjemmel.

A nemét pedig vagy meg tudják mondani vagy nem. Van akinek már 11. héten jól mutatja magát, van ahol még a 30.-on is bizonytalan, mert takargatja magát. Nekünk 4D-s UH-n, a 19. héten is csak tipp volt, biztosat nem mondtak.

2019. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk 16hetesen mondta a doki hogy lány. És én kb innentől mesélek neki minden nap napközbe férjem pedig esténként :)
2019. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam neki mesét, beszélgetni szoktam hozzá, de én a kisállataimhoz is. :D Nekem 12 hetesen tippeltek nemet, azt erősítették meg a 16. heti uh-n, 14 hetesen nem voltam. Amúgy orvos, gép, és magzatfüggő (hogy mutatja-e magát, úgy értem), hogy mikor tudják megmondani.
2019. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én most fogadok orvost és hozzá megyek. Gondolom csinál ő is egy ultrahangot. De jövő hétfőn a nőgyógyászhoz is megyek. Neki új gépe van. Nem lenne rossz ha valamelyikük mondaná valamit. 😄
2019. márc. 5. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélek hozza mikor simogatom, megbeszelem vele hogy mennyire várjuk, meg hogy növekedjen szépen ... aztan mostanában mar mondogatom neki hogy készüljön, forduljon be a helyes irányba, es ugy tervezze a szülést hogy gyorsan túl legyünk rajta 😃😃
2019. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi sokat meséltünk neki,mikortól már mozgott. Mesét,verset,mindent.
2019. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!