Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a fenétől hízok folyamatosan?

Mi a fenétől hízok folyamatosan?

Figyelt kérdés

Odafigyelek a kalóriákra, tornázom is, nem hagyom el magam. Egyébként is volt rajtam plusz 3-4 kg ( 67 kg lenne az ideális súlyom, 70nel kezdtem ) , de 9 hetes vagyok és már 3 kg plusznál járok!

Számolom a ch-t , tartom a kalóriát, oké, puffadok na de 3 kg-nyit? Nem eszek semmivel többet, sőt.

Mi lesz így a végére?

Volt olyan aki eleinte többet hízott de aztán ez lelassult? És nem úgy hogy saját bevallása szerint is többet evett. Barátnőm pl. annyira rosszul volt eleinte , hogy csak akkor nem émelygett amikor épp evett vmit.

Így érthető, miért kap fel pár kilót vki.


2019. márc. 7. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Hát nálam is gond volt végig a hízás.Senki nem hitte el, hogy nem zabálok 20kg volt rajtam a végén.Szülés után 3 héttel 14kg ment le rólam.A picur súlya+ rengeteg víz volt bennem.Persze így is maradt 6kg pluszom de azért az már annyira nem gáz.

Lehet vizesedsz.

2019. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Dehát ennyire az elején? Egyszerűen nem fér a fejembe és annyira elkeserítő, hogy tényleg odafigyelek és hetente ráállva a mérlegre mutat egyre többet és többet.

Ha enném, ami eszembe jut, nem érdekelne, hiszen világos, hogy akkor hízok úgy lennék vele, majd leadom utána.

2019. márc. 7. 08:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt mindkét terhességnél. Nem ettem többet és többször, mégis csak úgy jöttek fel a kilók. Az elsövel 25-öt, a másodikkal 27-et híztam a végéig. 2-4 hónap alatt le is ment minden szülés után, a második után még több is, most kevesebb vagyok mint terhesség előtt.
2019. márc. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez biztató :)
2019. márc. 7. 08:41
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is voltam ebben a cipőben az elöző terhességemnél.. Nekem 30 kiló jött fel.. Borzasztó volt. 3 év után ment le. Most a 31. Hétben járok most van rajtam 7 kiló.. Nem értem.. Most nem diétázom sőt ágyhiz vagyok kötve.. Tudom mit érzel de nem tudok tanácsot adni hisz most meg alig jött fel.
2019. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyed rendben van ? Nekem túl mukodik és az azzal jár higy fogyok ! 60 kilorol indultam terhesség elején most 11 hetesen 54 vagyok most kezdenek el gyogyszeresen kezelni.

-

Alulmukodo pajzsmirigy esetén hízás várható

2019. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Alulműködik a pajzsmirigyem, igen,de kezelve van, szedem a gyógyszert és rendben van a szint, mindig ellenőrizzük.

Plusz nem terhesen ugyanezzel a diétával és mozgással azért tartottam a súlyom és szép lassan mentek is le a plusz kilók.

Mint írtam fent, végül "csak" 3-4kg lett volna hátra a célomig (utána pedig nyilván megtartani azt a 67 kgt )

2019. márc. 7. 10:03
 8/15 anonim ***** válasza:

Cukrod rendben van?


Azt írtad, hogy figyeled a ch-t is, ami nagyon helyes. De sajnos néha olyan alattomos bonyolult szokott lenni a cukor, hogy attól is függ, hogy mely időpontokban eszel és mit és hogyan. Egyszer-kétszer mérnék egy cukrot a helyedben evés előtt-után, aztán meglátod.

2019. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Cukrodat nezesd meg szerintem!

Egyebkent az is lehet, hogy maris vizesedsz es attol van rajtad ez par plussz kilo.

2019. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam, csak 53kg-ról indultam. Alig ettem és híztam... A cukrom a béka segge alatt volt. A pajzsmirigyem egy picit alulműködést mutatott,ami az orvos szerint nem indokolja a hízást. Őszintén vizesedésem csak a végére lett. Figyeltem mit eszek. 75kg-al szültem. Szülés után 6hónappal már 63kg körül voltam. Most másfél éves a fiam és 58nál járok. Szóval szépen lassan megy ez lefelé. Most elkezdtem futni remélem vissza kapom a testem. Mások mondják jó ez így,de hát nekem nem. ☺️ Ne keseredj el van,hogy az orvosok sem értik a hízást.
2019. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!