Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a fenétől hízok folyamatosan?

Mi a fenétől hízok folyamatosan?

Figyelt kérdés

Odafigyelek a kalóriákra, tornázom is, nem hagyom el magam. Egyébként is volt rajtam plusz 3-4 kg ( 67 kg lenne az ideális súlyom, 70nel kezdtem ) , de 9 hetes vagyok és már 3 kg plusznál járok!

Számolom a ch-t , tartom a kalóriát, oké, puffadok na de 3 kg-nyit? Nem eszek semmivel többet, sőt.

Mi lesz így a végére?

Volt olyan aki eleinte többet hízott de aztán ez lelassult? És nem úgy hogy saját bevallása szerint is többet evett. Barátnőm pl. annyira rosszul volt eleinte , hogy csak akkor nem émelygett amikor épp evett vmit.

Így érthető, miért kap fel pár kilót vki.


2019. márc. 7. 08:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A cukrom (éhgyomri) normális.

Régebben volt nézve (terheléses) az is jó volt, persze akkor nem voltam terhes.

Megnézetem akkor most is. (bár a 12 hét körüli vérvételen néznek hba1c t is , és 24 hetesen lesz terhelés de addigra gurulni fogok ha tényleg az a baj)

2019. márc. 7. 12:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Segíteni sajnos nem tudok. 48 kg-ról kezdtem a terhességet, mire pozitív lett a teszt, már feljött 5 kg. Most 32 hetes vagyok, 68 kg. Hatalmas a hasam, nagyon vizesedek. Dolgozok, 3 gyerekem van, mozgok rendesen. Alig eszek valamit, odafigyelek az étkezésre, csak vizet iszok és reggel egy pohár tejeskávét. Az orvos sem tudott segíteni. Az első 2 terhességemnél nem volt ilyen gond. A harmadik után viszont nagyon gyorsan fogytam, állandóan elájultam. 75 kg-val mentem szülni, 5 hónapos volt a lányom, amikor már csak 46 kg voltam. Állítólag teljesen egészséges vagyok.
2019. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok butaságot írni, de nem szedsz véletlenül terhes vitamint? Én attól híztam.
2019. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De szedek, de én úgy tudtam az olyan értelemben hízlal, hogy a B vitaminok miatt megnöveli az étvágyat, tehát többet eszik az ember mint szeretne vagy mint korábban.

De nem eszem többet, tényleg....

2019. márc. 7. 17:33
 15/15 Vicky92 ***** válasza:

Szia!

Én az első trimeszterben rengeteget émelyegtem, na amikor megszűnt leültem párszor és annyit ettem ami a csövön kifért.Persze híztam, terhességnél vszínű hajlamosabb vagyok a hízásra, nem terhesen nádszál vékony voltam.

Most nagyon- nagyon odafigyelek,mit eszem.

Második trimeszterben egészséges étrenddel is heti 30dkg az egészseges határ a hízásra. Most 17hetesen, második trimeszterben nyilván nem állok neki diétázni, női hiúság ide vagy oda... A legfontosabb a baba egészsége, ha megszületik lehetek bomba formában:) Ez csak az én véleményem, de az őrületbe fogod magad kergetni ha számolod a dekákat. Nekem pl. göbös a pajzsmirigyem TSH-m jó, biztos nem azért mutat a mérleg annyit mint amennyi nem tetszik:D Persze továbbra is odafigyelek,de ha továbbra is "hízogatok" akkor ez van ilyen a genetikám,hajlamom.

Boldog babavárást kívánok Neked!:)

2019. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!