Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes 2 napos terhes vagyok....

5hetes 2 napos terhes vagyok. Barnázok. Lehet ebből még egészséges baba?

Figyelt kérdés

2 napja picit véreztem,azóta barnázok,de nagyon minimálisan.Az ügyeleten nem látták semmi problémát.Annyit mondtak szedjem tovább ami elő van írva.5mm petezsákot láttak még csak. Pozitív teszt óta szedem a Rutascorbint és az Utrogestant és Progesteron exeltist. Kb semmi terhestünetem nincs.Néha fáj a hasam,de semmi klasszikus tünet.

1 évet vártunk erre a babára,akkor volt egy pozitiv tesztem,de megjött 4 nappal később.

Volt valaki hasonlóképp? 20-án kell mennem az orvosomhoz.



2019. márc. 7. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Persze hogy lehet! Rengeteg nonek van barnazas, verzes a terhesseg elejen sot van akinek kesobb is es megis egeszseges baba szuletett.

En 3x vereztem az elso trimeszterben, pedig kaptam progeszteronpotlast. Mai napig nem tudni mitol volt. De minden rendben.

Szedd szepen a hormonpotlast es pihenj sokat

2019. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy lehet!

Van, akinek ömlik a vér, mègis megmarad a baba.

Ne izgulj, pihenj sokat, minden rendben lesz!

2019. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem utolsó menstruációm óta egy csepp vér nem volt, se barnázás semmi. Néha fáj kicsit ott lennt,meg a hüvelyváladék megváltozott, na meg a migrénem elöjött, és a hányinger, hányás, étvágytalanság.

De nem vagyunk egyformák. Minimális vérzés elöfordulhat, barnâzás. Attól még a baba rendben lehet.

2019. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Pwrsze, hogy lehet. Pihenj, szedd, amit kell. Én is barnáztam az elején, és januárban szültem.
2019. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
En is pont 5+2hetes vagyok nem vereztem csak tegnap este es ma reggel vilagos barna valadek jott tolem. Enyhen gorcsolok es faj a hasam ami nem akar szuni. Holnap megyek orvoshoz, remelem nem lesz baj
2019. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nàlam 5+5 hetesen voltunk ügyeleten mert pisilésnél véreztem mint akinek megjött, utrogestant kaptam én is 3x1 szemet, uh-on semmit nem láttak azóta is szépen fejlődik :) most már 11+4 hetes. Pihenj sokat!
2019. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Bízzunk benne. Mást nem igazán tudsz tenni. Szeded a bogyókat és hátha minden rendben lesz.
2019. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
90%

Nekem amikor meg kellett volna jönnie akkor volt egy kis rózsaszínes halvány vérzés, de azt természetesnek tudtam be.

Aztán 13. Héten 2nagy szatyorral sétáltam haza a boltból, és szó szerint elöntött a vér. Akkor már megijedtem, egy kicsit megvált a méhlepény, de hála Istennek egészséges a már 4hónapos babám. nem szabad rögtön a legrosszabbra gondolni! 😊

2019. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még 13 nap és mehetek ultrahangra .Már nagyon várom.
2019. márc. 7. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újsàg, voltàl azóta? Jól vagytok?
2019. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!