Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes már most kismama...

Érdemes már most kismama nadrágokat venni?

Figyelt kérdés
8-9 hétig még feljöttek rám a nadrágok de utána olyan rohamosan elkezdet nőni a hasam hogy egyszerűen képtelen vagyok bàrmilyen nadrágot felvenni mert csak szorít és nagyon kényelmetlen. Már múlthéten vettem melegítőt mert az kényelmes, persze van puffadás is. Most vagyok 11 hetes, hétfőn már a 12. hetet töltöm. Tapasztalat kismamák írjatok :) maradjak a melegítő naciknál vagy már most kismama naci?
2019. márc. 9. 08:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Most éppen beszerztem még két melegítő nadràgot :D

Köszönöm a segítséget :)

2019. márc. 9. 11:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Lidlben vettem legginesekez, H&Mben kismama farmerokat, mind szuper, eleinte puffadtam, ezért vettem őket meg az elején, 10.hét körül. 36.héten vagyok, még mind jó :)
2019. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

És a H&M-be mennyi a naci?

A kismama bandázsról mit gondoltok?

2019. márc. 9. 15:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, 9 ezer forintért vettem, de tényleg nagyon jó minőség, megéri az árát. Színtartó, nem nyúlik, nem kopik, tök újnak néz ki most is, pedig 36 hetes vagyok és a 12. hét óta hordom. A Lidl-ben szokott lenni 4-5 ezerért is, de azt nagyon ki kell fogni és figyelni a hirdetőújságot, azok is jó minőségűek. Örököltem egyet a barátnőmtől, ő két terhesség alatt is használta és szinte újnak néz ki most is. Bandázsom volt, így a régi felsőimet még fel tudtam venni egy darabig, nem lógott ki alul a pocakom.
2019. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Felsőket akciósan rendeltem H&M-ről 2000-2600 Ft volt mind, a nadrágok 9000 körül. Lidlben a leggins 1500 volt, vettem ott is felsőket, azok is nagyon jók.
2019. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én baba mama bizományiban vettem 2 kismama nadrágom egy h&m vászon és egy farmert keményt 1500-2000 ft volt :)
2019. márc. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!