Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3hetesen nektek is csak...

5+3hetesen nektek is csak petezsákot látott az orvos? Meddíg normális ez? Mikortól látszódhat az embrio?

Figyelt kérdés

AZ enyém késön fogant, de korán is mentem orvoshoz.

Nálatok hogy volt?


2019. márc. 9. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem Rohangáltam orvoshoz öt hetesen, nyolc hetesen bőven elég menni , akkor meg már van szívhang.
2019. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

5+1 hetesen a doki meg sem nézett, mert tudta ,hogy petezsákon kivűl semmit sem fog látni.Rá 2 hétre mentem vissza,már volt szívhang is.

Korábban tényleg felesleges elmenni

2019. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

5+2naposan volt 8 mm petezsák

36hetes most már a kispocaklakó 😊

2019. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Elso valaszolo jobb lett volna ha csendben maradsz! Honnan tudod, hogy ok nelkul ment ilyen koran?

Kedves valaszolo, en tegnap voltam dokinal, 5+2hetes vagyok, szabalyos petezsakot latott szikholyagal. En csak azert mentem ilyen koran mert mar voltak veteleseim es most eleg sokat gorcsolok.

2019. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Betoltott 6 het elott nem szokott latszani embrio, ha normal idoben volt a peteeres. Azelott petezsak max, ami latszodhat.
2019. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5+5 hetesen voltam először akkor csak 5 mm-es petezsák volt, egy hét múlva embrió és még 2 hét múlva már szívhang is. A 7. héten akartam menni először de sajnos nem úgy jött össze mert véreztem de már azóta 12 hetesek vagyunk :)
2019. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok. Jövöhéten Kell visszamenjünk. Remélem minden rendben lesz. Boldog babavárást
2019. márc. 9. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:

5 hetesen 2 mm petezsak volt , rá egy hétre 10 mm petezsak benne szikholyaggal ! Rá 2 hétre mentem ismét akkor már 1.15 cm volt a baba :)

( vetélés és méhen kívüli terhességek miatt nekem azonnal doki )

2019. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen semmi sem látszott. És a terhességi hormonszint is elég alacsony volt, féltem is, hogy valami gond lehet. De Hála Istennek, rá egy hétre már a baba szív hangját is hallottuk.
2019. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!